Kendisini Tanımadığı İçin Dönerciye Sinirlenip 'İşletmeyi Kapatın' Talimatı Veren Vali Ali Fuat Atik'e İroniyle Cevap Veren İnsanlar

1.7bPAYLAŞIM

İşini yapsan dert yapmasan ayrı dert vallahi.

Kovid-19 önlemleri kapsamında kentin en kabalalık caddesi olan Gazi Bulvarında denetim yapan Denizli Valisi Ali Fuat Atik, kendisini tanımayıp döner kesmeye devam eden ustaya sinirlenmişti ve ardından da ustanın eldiven takmamasını gerekçe göstererek "işletmeyi kapatın" talimatı vermişti.

Buradan detaylara bakabilirsiniz;

Dönerciye Sinirlenip 'İşletmeyi Kapatın' Talimatı Veren, Ardından İmla Hatalarıyla Dolu Özür Açıklaması Yapan Vali Gündemde - onedio.com
Dönerciye Sinirlenip 'İşletmeyi Kapatın' Talimatı Veren, Ardından İmla Hatalarıyla Dolu Özür Açıklaması Yapan Vali Gündemde - onedio.com

Bu görüntülerin sosyal medyada tepkiyle karşılanmasının ardından da Vali, imla hatalarıyla dolu bir özür metni yayınlamıştı.

1. Tabii bu özür ve yaşanan durum da eleştirilerin ve goygoycuların hedefi olmaktan kurtulamadı. İnsanlar ironi yaparak Vali'ye cevap verdi.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. Sizce de Vali, tepkisinde haksız mıydı? Gelin hem bu özür metnini inceleyelim hem de "Vali kimdir?, Vatandaşa nasıl davranmalıdır?" konularını tartışalım.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zararli

tanınmıyorsa bu akit gazetesinin ayıbıdır. bakın mesela menzilcileri herkes tanıyor.

camomila

Goygoycular açın g.tünüzle goygoy yapın

sacretstate

Hadi valiyi tanımıyor arkasındaki polisleridemi tanımıyor.Eldiven takmamış vali uyarıyor taklamıyor,maskeyi düzgün takmamış vali uyarıp doğrusunu kendi gösteriyor herif yine taklamıyor.İşletmenin kapatılması haktı,ilk hareketi doğru özrü hataydı.Şu goygoycularıda sosyal medya kanunu yürürlüğe girince görücem böyle rahat demagoji yapabileceklermi.

camomila

Aynen katılıyorum size

tarcin-tarco

Yazdığım silinmiş mi yoksa ben mi göremiyorum? :) Her birimiz bu dönerci kardeşimiz gibi olabilsek. Sen kimsin?: Vali. Peki sen kimsin?:Halk.

bulent-gulten

muhafınlar tez vurun kellesini burayıda ateşe verin

Görüş Bildir