Kendine Aşık Başak Burcu Erkeğinin İnsana Hayretler Ettiren 13 Özelliği

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Burçların erkeklerini tanımaya devam ediyoruz. Bu seferki içeriğimiz kendine aşık Başak burcu erkekleriyle ilgili. Her zaman sizi övemeyeceğiz beyler, biraz da gerçeklerden bahsedelim. Karşınızda kadınların hayatındaki en büyük sınavlardan biri olan Başak burcu erkeği!

1. En bilinen özellikleriyle yergimize başlayalım. Bunların en çok göze çarpan özelliği, titizlik manyağı olmalarıdır. Tertip, düzen diye insanın ömrünü yerler.

2. Hadi insaflı davranıp dengesiz demeyelim. Sağları solları asla birbirine uymaz. İnsan Başak burcu erkeğine yaklaşırken "Acaba bugün hangi tarafından uyandı?" diye düşünmeden edemez.

3. Kadınlara en çok illallah ettiren özellikleri ne dersiniz? Evet, çapkınlıkları! Fıldır fıldır gözleriyle, içten yanmalı gönülleriyle asla flörtten geri durmayan adam tipidir bunlar.

4. Bunların inadını en kral keçilerde göremezsiniz. O kadar inattırlar ki, "Dünya dönmüyor, güneş sistemi yalan" konulu bir sohbet cehaletlerinden değil, dikkafalı oluşlarındandır.

5. Mükemmelliyetçi oluşları insanın vücudundaki sıvının kurumasına yol açar. İlla her şeyin en iyisini, en kusursuzunu isterler. Olmayacaksa da olmasın derler.

6. Kendilerine aşık oldukları için dış görünüşlerine de inanılmaz önem verirler. Yaşlanmamak için eğer bir ilaç çıkarsa, bilin ki bunun mucidi kesinlikle Başak burcu erkeğidir.

7. Duygusal davranan adam mı istiyorsunuz? Ocak dışınız! Çünkü Başak burcu erkeği, mantığını her şeyin üstünde tutar. Duygusallık, sadece o istediği zaman açığa çıkan bir özelliğidir.

8. Bir arkadaş olarak mükemmel olan bu adamlar, iş ciddiyete bindiği zaman "Hadi ben kaçtım" diyebilecek yapıdadır. Kendinizi yırtasınız, istemediği yerde asla tutamazsınız onu.

9. Gün içerisinde seks düşünmedikleri zaman dilimi neredeyse yok gibidir. Su içmeyi unuturlar, seks düşünmeyi unutmazlar; yapmaları şart değil!

10. Çoğunun içinde çalışmaktan hunharca zevk alan bir manyak yatar. Tatilde bile iş disiplinini bozmaz, adamın üç kuruşluk keyfini boğazına tıkar.

11. Ortamların "Hadi onu da arayalım" denilen elemanı işte bu adamdır. Herkesi etkisi altına alan elektriği sayesinde kendini bir kere daha sever.

12. Durağan hayattan neredeyse hiç hoşlanmaz. İki tane kalem pille çalışan oyuncak tavşan gibi bir oraya bir buraya zıplamak onun için yaşam standartıdır.

13. Ha bunun da bir hizaya getireni yok mudur? Tabii ki vardır! Onun hükümdarlığı, Oğlak burcu kadını karşısına çıkana kadardır.

Öyle ama beyler!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_byaktas_

Aynı ben 😉 ama şu titizlik ve mantık yönümü bir de adam seçerken kullabilseydim bu kadar kazık yemezdim. Duygusallığım mantığıma galp gelmeseydi bugün çok zengin olabilirdim. Ama seks düşünme konusunda tam not veriyorum. 45 derece ateşte de olsam sevişince iyileşeceğimi düşünürüm 😎

mehmet-mert-soma

: )

penguen-geri-dondu

rüya gibi temiz ,düzenli ve bakımlı erkek

joelee

Başak burçları genelde böyle insanlar olmuyor. Titiz, ciddiyet, mantık tamam ama yok "alfa", yok "baskın" falan yok böyle şeyler. Böyle erkek için bkz:aslan burcu, bkz:akrep burcu, inat içinse bkz:boğa burcu.

Gizli Kullanıcı

Başak burcu erkeğini kimse dize getiremez. İlişkide her zaman onun dedigi olur. Saçmalamışsınız .

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Başak BurcuCinsellikbaşak burcuoğlak burcu
Görüş Bildir