Görüş Bildir

etiket Kemal Sunal'ın Oynadığı Filmlerden Kaç Tanesini İzledin?

Haberler
> Test
> Kemal Sunal'ın Oynadığı Filmlerden Kaç Tanesini İzledin?

Sıkılmadan tekrar tekrar keyifle izlediğimiz Kemal Sunal filmlerini sizler için listeledik. Peki siz bu 82 filmden kaçını izlediniz?

İzlediğin filmleri işaretle ve sonucu gör. Kemal Sunal filmlerine ne kadar hakimsin?

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

$total filmden $score tanesini izledim!

Senin yerinde olup da o filmleri ilk defa izlemek isteyen çok fazla insan olduğuna eminim. Listeden tüm izlemediklerini izlemeni şiddetle öneriyoruz. Hepsi birbirinden eğlenceli. İyi seyirler :)

$total filmden $score tanesini izledim!

İyi bir sinemasever ve sağlam bir Kemal Sunal hayranısın. Senin yerinde olsam zaman kaybetmeden izlemediğim filmlerini izlerdim. Boş zamanların için harika bir tercih! İyi seyirler :)

$total filmden $score tanesini izledim!

Oo karşımızda gerçekten sağlam bir Kemal Sunal hayranı duruyor! Kemal Sunal filmlerinin büyük bir çoğunluğunu izlemişsin, iyi de yapmışsın. Ağzının tadını bilen bir sinemaseversin! :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1471
764
383
109
88
71
71
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Çoğu filmin adını bilmediğimi fark ettim :) Çıkıyordu izliyorduk hiç adı neydi demedik ismini aratıp filmden sahneler görünce hatırladım filmleri :D

la olum yormayın beni... en sona Hepsi diye seçenek koysanıza aq.

usengeç1koala

Bu coğrafyada gülmek, güldürmek ve en önemlisi bunları yaparken bir ulusu uyandırmak ancak böyle güzel insanların harcıdır. Kemal Sunal'ı, hayata veda ediş... Devamını Gör