Kasa Kuyruğunda Yıllarını Harcamış Olanların Hüzünle Onaylayacağı 10 Ödeme Hali

-

İnsan ömrünün ne kadarı kasada sıra beklemekle geçiyordur kim bilir...

1. Bir süre sonra artık hobi olarak yapılmaya başlanan: Kısa diye girilen kasa kuyruğunda, diğerlerinden çok daha fazla bekleme hali.

Ve yer değiştirdiğiniz anda, fark edersiniz ki 5 saniye daha bekleseydiniz sıra sizdeydi.

2. Saatlerce bekledikten sonra, tam sıra size gelmek üzereyken, yanda açılan yeni kasa ve arkanızdaki agresif grubun sizi hiçe sayarak o kasaya koşturması hali.

Evet bir zeki sizdiniz zaten!

3. Tek bir ekmek almaya girmiş olsanız dahi, hiç hesapta olmayan şeyleri aldığınız için bir türlü “En fazla 5 ürün” kasasından geçememenin verdiği derin üzüntü hali.

"En az 5 ürün" kasası olsa belki...

4. Önünüzde tek bir kişi kaldı diye sevinirken, işlemin arap saçına dönmüş bir iade/değişim işlemi olduğunu fark ettiğiniz an.

"Hani sıra bana gelecektiiiii?!?"

5. Tek başınıza market alışverişine gittiğinizde, kasada sıra size geldiği sırada aldığınız meyve, sebzeyi tarttırmadan geldiğinizi fark etmek.

Hayattaki en zor seçimlerden biri: Hepsini bırakmak mı, yoksa tarttırıp tekrar sıraya girmek mi?

6. Bunun bir diğer versiyonu da aldığınız ürünün barkodsuz olması hali.

Reyondaki onca ürün arasından sen tut, barkodsuzunu bul. E vallahi bravo!

7. Kasiyer tüm ürünlerinizi kasadan geçirdikten sonra, çok normal bir şeymiş gibi sadece nakit işlem yapabildiğini söylediği an.

Bu devirde kim nakit alışveriş yapıyor ki?!?

8. Beterin de beteri var. Sıra size geldiğinde "maalesef" kasasını kapatmak zorunda kalan kasiyerin, yüzünüze bakarak başka kasaya gitmenizi söylediği an.

"Bana da mı kapalı?"

9. Önünüzdeki son kişi, tam ödeme işlemi bitmek üzereyken aklına gelen aşırı önemli bir şeyi almak üzere reyonların arasında karanlığa karıştığı an.

Sanki babasının kasası...

10. Tüm işlemleri ışık hızıyla yapan kasiyerin hızına yetişemeyen kasa yüzünden, resmen elle yazılıyormuş gibi beklemek zorunda kaldığınız gereksiz fiş, fatura.

Fiş almasanız da olmaz şimdi...

Şimdi kasada cüzdan çıkarma, para arama derdiniz kalmadı! Yapı Kredi ile mobil ödeme kolaylığı için Yapı Kredi Mobil’i indirin, hızlı ödemenin keyfini çıkarın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
methour

dilcilerweb.com olarak bu konu için teşekkürlerimizi iletiyoruz. :)

Görüş Bildir