Karşısında Hiçbir Şeyin Duramadığı Sağlamlıkta Can Ciğer Kuzu Sarması 11 Ünlü Arkadaşlık

919PAYLAŞIM

Mutluluktan havaya uçtuğumuzda, ağlayacak bir omuz aradığımızda, derdimizi paylaşmak için bir kapı çaldığımızda sadece en iyi arkadaşımız yanımızda olsun isteriz.

Böyle bir arkadaşlığı herkes aramıştır. Kimisi aradığını çoktan bulmuş, kimisi de aradığını hala bulamamıştır. İşte aradığı arkadaşlığı çoktan bulan, kimsenin araya giremediği, paranın, şöhretin bile arkadaşlığını bozamadığı Hollywood yıldızlarını sizler için bir araya getirdik. Onlar en iyi arkadaş olarak birbirleriyle çok iyi anlaşıyor, eğleniyor, iyi ve kötü günde yan yana oluyorlar. Onlar Hollywood’un en iyi arkadaşlıkları....

1. Jessica Biel – Jennifer Garner

Onlar birlikte gülmenin değerini çok iyi biliyor. Her zorluğu birlikte atlatıp hayata gülümsemeleri işte bu yüzden!

2. Gigi Hadid - Kendall Jenner

Onlarınki tarzları ile ne kadar uyumlu olduklarını 1 kilometre öteden gösteren bir arkadaşlık. Tarz önemli!

3. Liv Tyler – Kate Hudson

Masum bakışları arkasında arkadaşı için her türlü soruna balıklama atlayabilecek mükemmel arkadaşlar.

4. Kate Beckinsale – Victoria Beckham

Ying – Yang / Karşıt kutupların birbirini çekmesi! İşte bu arkadaşlık için tam isabetli bir tanım.

5. Blair Waldorf – Serena van der Woodsen

Onlarınki bütün gözler üzerlerindeyken dünyanın arkadaşı etrafında döndüğünü düşünen ve her ne olursa olsun birbirinden koparılamayan bir arkadaşlık.

6. Rachel Green – Monica Geller

Onlar birbirlerinin en zor günlerinde hayatlarına girip bir daha hayatları boyunca hiiiç ayrılmayacak olan en değerli arkadaşlar.

7. Taylor Swift - Karlie Kloss

Onlar BFF denilince ilk akla gelen, belki de BFF teriminin en çok yakıştığı arkadaşlar.

8. Cameron Diaz – Drew Barrymore

Öyle bir arkadaşlık düşünün ki kötülerle savaşsın ve hep birbirlerinin arkasını kollasın. İşte Charlie’nin Mele... ayyy aman Cameron Diaz ve Drew Barrymore öyle birer arkadaşlar.

9. Sienna Miller - Keira Knightley

Kendisi başlı başına bir stil ikonu olan Sienna Miller, ilhamını en yakın arkadaşı Keira Knightley'den aldığını söyleyecek kadar da alçak gönüllü. Bu ikili giyinmeyi biliyor!

10. Penelope Cruz - Salma Hayek

En yakın arkadaşlar zaman geçtikçe birbirlerine çeker derler; ama bu ikili gerçekten de ilk bakışta birbirini andırıyor; sizce de öyle değil mi?

11. Nicole Kidman - Naomi Watts

Birbirine ciddi anlamda benzeyen bir ikili daha! Ancak bu ikilinin arkadaşlığı çok çok eskiye dayanıyor, o kadar ki taa lise yıllarından beri arkadaşlar!

BONUS: Twister - Fiat 500C

Twister! Sen hala böyle sıkı bir arkadaş bulamadığını mı düşünüyorsun? Bizce yanılıyorsun! Şehrin dinamizminden tarzını alan ve unique tasarımlarıyla fark yaratanların markası Twist, yol arkadaşınızı seçti! Seni de, görünüşüyle tarzına uyum sağlayacak, her anında yanında olacak yol arkadaşınla tanıştıralım; Fiat 500C. Sen de Twist’ten yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişle Fiat 500C kazanabilir, Twister ve Fiat500C arkadaşlığını sonuna kadar yaşayabilirsin!

Detaylar için tıklayınız.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin-akbas

ZEKİ-METİN

Görüş Bildir