Kargo Kuryesi, Teslimat Götürdüğü Kadını Taciz Etti: 'Kapıyı Açtınız, Aklım Gitti...'

 > 
197PAYLAŞIM

Bir kargo çalışanı, evine teslimat götürdüğü kadının iletişim bilgilerini alarak taciz etti. Kuryenin kendisine mesaj yazarak 'Beni hatırladınız mı? Kapıyı açtınız, aklım gitti' gibi ifadeler kullandığını belirten Güneş Ekin Sarıtaş MNG Kargo tarafından kendisine ulaşıldığını ve özür dilendiğini de aktardı. 

Yaşadığı tacizi sosyal medya hesabından duyuran Sarıtaş, “Dün evime teslimat getiren@mngkargo kuryesi bugün bana instagramdan beni hatırladın mı? Kapıyı açtınız aklım gitti gibi mesajlar attı.Ev adresimi dairesine kadar bilen bir insanın attığı bu tip mesajlar oldukça tedirgin edici” İfadelerini kullandı.

Maruz bırakıldığı taciz olayının ardından kuryeye kendisini şikayet edeceğini söylediğini bildiren Sarıtaş, şöyle konuştu 👇

“Kendisini şikayet edeceğimi söylediğimde ise beğendiğini söylemek istediğini ve kötü niyetli olmadığını söyledi. Tarafıma gelen paket üzerinden ismimi alıp instagramdan bulup sonrasında da bu tip mesajlar atmak iyi niyetli bir durum olamaz.”

Kargo tarafından özür dilendi...

Maruz kaldığı tacizi duyumasının ardından MNG Kargo tarafından kendisine ulaşıldığını söyleyen Sarıtaş, firmanın üzüntülerini ve ilgileneceklerini bildirdiğini kaydetti.

“Tarafıma MNG Kargo tarafından ulaşıldı. Konuyla ilgili üzüntülerini ve ilgileneceklerini bildirdiler. Burada tacizciyi savunan insanların aksine kargo şirketi kendi çalışanının hatasını anlayıp özür diliyor.”

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir