Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kanserden Ölen Komşusunun 3 Çocuğunu Evlat Edinen Kadına Duygulandıran Sürpriz!

32bPAYLAŞIM

Bu hikaye "iki" farklı ailenin nasıl "bir" olduğunun hikayesi.

Tisha Beauchmin, kocası gibi casinoda veznedar olarak çalışan 5 çocuk annesi bir kadın.

Pek tanımadığı komşusunun kansere yakalandığını ve o öldükten sonra 3 çocuğunun devlet tarafından yetiştirme yurduna verileceğini öğrenince çok üzülmüş.

Bu duruma gönlü el vermeyen koca yürekli kadın, evi çok müsait olmasa da evinin kapılarını ardına kadar açarak bu 3 çocuğu evlat edinmiş.

Çok fazla tanımadığı komşusunun çocuklarını neden evlat edindiği sorulduğunda; onların daha çocuk olduğunu ve kendisinin de yetiştirme yurdunda büyüyüp çok sıkıntılar çektiğini söylüyor.

Çocukların da aynı zorluklara karşılaşacağını bilen kadın, onlara "ev" diyebilecekleri bir ortam sunarak normal çocuklar gibi çocukluklarını doyasıya yaşamalarını istemiş.

7 kişiden oluşan aileye 3 çocuk daha gelince haliyle evin odaları yetmez olmuş.

Tisha'nın 18 yaşındaki büyük oğlu oturma odasındaki koltukta yatarken 17 yaşındaki kızı mutfağın köşesinde yer alan bir bölüme yerleşmiş.

Diğer kalan küçük çocuklar da aynı odayı hatta aynı yatağı paylaşarak hayatlarına devam ediyormuş.

Bu yaşanılan duruma rağmen Tisha çocuklarından bir kez bile şikayet duymamış.

Tisha'nın tek dileği ise çatı katının içine çocukların odalarını ayıracak yeni bir duvarmış.

Tabii yapılan iyilikler hiçbir zaman karşılıksız kalmaz.

Ailenin bu durumuna şahit olan diğer komşular birkaç kurumla iletişime geçerek bu durumu yetkililere bildirmişler. Bunun üzerine Fox5 kanalındaki Surprise Squad programı da bu kocaman aileye bir sürprizle çıkageliyor.

İyi bir yaşam alanı sunamadığı için evlatlıkların kendisinden alınacağından korkan Tisha, program ekibinin "istediğiniz duvarı sizin için yapacağız" demesi üzerine gözyaşlarına boğuluyor.

Duvar çalışmalarına başlayan ekip Tisha'nın ailesini birkaç günlüğüne başka yerde ağırlayarak onlardan habersiz başka şeylere de el atıyorlar.

Bakalım aileyi bekleyen o sürpriz ne? Hikayenin detayları ile işte o insanlığa umut tazeleyen görüntüler!

Bu zamanda 1 çocuğa annelik yapmak zorken 5 çocuk sahibi bir kadının 3 çocuğa daha annelik yapması gerçekten takdir edilesi bir davranış. İyi insanlar iyi ki varsınız! ☺️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hayat-ask

cennete kimlerin gideceği merak konusu belki bazı Müslümanlar yanarken bunun gibi insanlar cennette olacak allahın kudreti sonsuzdur

Gizli Kullanıcı

Çocukları evlat edinmesi güzel bir şey ama bu yapılan iyilikleri duyurma çabası ve reklam kokan hareketler beni bayıyor artık. Elbette ki çocuklar adına sevindim, kadının gözyaşları içime dokundu ama bu tip videolar hakkında realist konuşanların taşlanmasından bıktım artık. Birileri zor durumdakilerin yanına kameralarla gider, arkaplana duygusal müzikler ve efektler eklenir sonra da kadraja bu iyiliği yapan kişi girer ve minnettar olmamız beklenir. Soruyorum siz ikiyüzlü sosyal medya duyarcılarına: Kaçınız vefat eden komşusunun üç çocuğunu evlat edinir? Kaçınız sokaktaki hayvanlara saldıran eli sopalı cahillere ses çıkartır? Kaçınız taciz veya hırsızlıkla karşılaştığında bir şeyler yapar? Çoğunuz yapmazsınız. Çünkü konforunuzdan ve gelecek planlarınızdan ödün vermek istemezsiniz. Güzel şeylere sevinip kötü şeylerden korkup kaçan sizin gibi insanlar yüzünden dünya böyle bir yer oldu. Ya insanlığımı kaybediyorum ya da ikiyüzlü insanlardan cidden bıktım, gerçekten iyi kalpli biriyseniz sözlerim size değil.

ozge-c

Gözlerim doldu. Dünya böyle insanlar sayesinde hala katlanılabilir <3

buda-benden-olsun

insanlık başka bişe ya

zuzie

Bizler birbirimize selam vermezken, komşumuzu tanımazken "elin GAVURUNUN" yaptığı işe bakın hele... "Komşun açken tok yatan bizden değildir!" diyen Hz.İsa mıydı?! :(,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Görüş Bildir