Kamp ve Doğa Tutkunlarına 10 Muhteşem Yer Önerisi

237PAYLAŞIM

Selamlar… Ben Organik Emocan. Yemeklerden kinoa ve avokado, sporlardan pilates ve yoga vazgeçilmezimdir. Doğal olarak doğayı, gezmeyi, yeni insanlar ve yeni şehirler keşfetmeyi çok severim. Yükseleniniz Turkcell’se çok iyi anlaşacağımızı umuyorum…

Kış aylarında olsak da şimdiden yazı özledik değil mi? Okudukça içimiz açılsın diye size yaz dönemini geçirebileceğiniz kamp alanlarının bir listesini hazırladım. Benim gibi doğaya tutkuyla bağlı, karın romantikliğine, güneşin sıcaklığına, ormanların yeşiline ve denizin mavisine aşıksanız, her yeri ayrı güzelliklerle dolu ülkemizde kamp gerçekten düşünülmesi gereken bir seçenek. Hele karavanınız da varsa mükemmel bir tatil sizi bekler!

1. Daha önce Olimpos’ta bulunmuş muydunuz?

Bulunmadıysanız tarihi dokusu ve doğasıyla insanı bambaşka duygulara götüren Olimpos tam size göre. Burada hem yeşile hem tarihe hem de denizin maviliğine doyabilirsiniz. Bizim gibi doğa tutkunları için ne harika bir yer değil mi?

2. Sizi benzersiz doğasıyla içine çekecek Akyaka!

Muğla, Akyaka, şahsen benim hayatımı geçirebileceğim kadar sevdiğim yer! Akyaka'ya adımınızı attığınız andan itibaren o yeşile, maviye kendinizi kaptırıyorsunuz, rüya gibi! Burada kesinlikle yürüyün, gezin, ancak böyle Akyaka’yı yaşarsınız.

3. Etrafı geniş ormanlarla çevrili Karagöl

Karagöl, mitolojideki Tantalos efsanesine sahiplik eden Yamanlar Dağı'nda bulunuyor. Etrafı geniş ormanlarla çevrili, yemyeşil! Doğanın her rengini burada bulabileceğinizi garanti ediyorum. Karagöl’ü çok seveceksiniz!

4. Ah o eşsiz doğası, havası, renkleri... Tabii ki Bozcaada!

Ege'nin incisi, benim de favorim! Neden derseniz, doğa resmen burada baharda uyanıyor, sizi de coşkuyla uyandırıyor! Öyle harika bir doğa, öyle bir huzur. Mutlaka denemelisiniz burada kamp yapmayı, kesin!

5. Biri mavi mi dedi? O halde rota Kabak Koyu!

Doğa ile masmavi denizin buluştuğu bir başka nokta burası! Burayı düşününce doğallığından resmen içim kaynıyor, hemen tası tarağı toplayıp gitmek istiyorum! Yaz gelse de gitsek!

6. Tabii ki kamp tutkunlarını ışıl ışıl çağıran Kaş!

Ah o eşsiz denizi mi desem, yeşil doğası mı desem, havası mı desem, Akdeniz'in duygu dolu mavisi mi desem ne desem bilemedim. Kaş, gerçek doğa tatili seven herkesin yüreğinde baş köşededir. Haksız mıyım doğa aşığı dostum?

7. Seçemiyorum ki... Karadeniz'e uzanmak isteyenler için Artvin!

Doğanın her yerde kendini gösterdiği şehir Artvin! Oksijenden, doğallıktan, mutluluktan başınız döner burada. Ah, hadi gidelim mi ne yapalım?

8. Çam ormanları, masmavi deniz, doğa... Datça seni çağırıyor!

Daha fazla dayanamayacağım, şimdi toplayıp çadırı gideceğim yerleşeceğim. Resmen içim kaynıyor böyle yerleri gördükçe doğrusu!

9. Biri oksijen mi dedi? O zaman toplanın, Kazdağları'na gidiyoruz!

Sık ormanıyla, doğal yaşamıyla ve tertemiz havasıyla sizi kendisine hayran bırakır burası! Resmen düşününce bile başım dönüyor... Şiddetle öneriyorum burada kamp yapmanızı.

10. Yemyeşil ağaçlar ve göl manzarası ile ruhunuzu arındıracak Abant!

Şimdi Abant diyince aklınıza hemen bembeyaz örtüler, kış tatilleri geliyor değil mi? Halbuki yazın sıcağından bunalıp biraz serin biraz da doğal bir atmosfer özlediğinizde, toplayıp çantanızı Abant'a kampa gelebilirsiniz! Şahane değil mi?

Doğal güzellikler doğal olarak fotoğraflanmalı, videolar çekilmeli…

Böylesine doğal ortamları her zaman bulamıyoruz. Bu nedenle bol bol fotoğraf ve video çekmek lazım. Telefonunuzun hafızasını doldurmadan, özgürce fotoğraf ve videolar çekmek ve bunları yanınızda taşımak için size önerim lifebox… lifebox ile tüm medya içeriklerini arşivleyebilir, dileğiniz zaman dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz, harika değil mi? Kampa gittiğinizde, tatile çıktığınızda siz çekebildiğinizi çekin, lifebox’ta bol bol yer var.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir