Kameralar Kapandığında Birbirinden Ölesiye Nefret Eden 10 Rol Arkadaşı

810PAYLAŞIM

Onlara boşuna oyuncu demiyorlar... Çektikleri sahnelerde birbirlerine yakın olan, aralarından su sızmadığını sandığınız bazı oyuncular, kameralar kapandığında birbirlerinden adeta nefret ediyorlar. İşte kameralar kapandığında birbirinden ölesiye nefret eden 10 oyuncu

1. Tony Curtis ve Marilyn Monroe | Some Like It Hot

Curtis ve Monroe, filmin başlarında çok iyi anlaşıyordu ancak daha sonra araları bozuldu ve Curtis, Monroe'yla çektikleri öpüşme sahnesi hakkında "Hitler'i öpmek gibiydi. Öpüşme sahnesinde kasten dilini soluk boruma kadar soktu ve neredeyse boğuluyordum." demişti.

2. Lucy Liu ve Bill Murray | Charlie’s Angels

Serinin ikinci filmine Murray yerine Bernie Mac getirildi çünkü iddialara göre Murray, Lucy'i sette sinirlendirip, ona oyunculuk yapamadığını söylüyormuş.

3. Lea Michele ve Naya Rivera | Glee

İkili sette büyük bir kavga etmiş ve bu kavgadan sonra Michele, Rivera'nın diziden çıkarılması için senaryoda değişikliğe gidilmesini istemiş. 5. sezonda da Rivera'nın diziden çıkartılmasını sağlamış.

4. Mark Walhberg ve Leonardo DiCaprio | The Basketball Diaries

DiCaprio, Walhberg'ün filmde yer almasından hiç memnun değilmiş ancak Walhberg şanslıymış ki yönetmen Scott Kalvert ona şans verme taraftarı olmuş.

5. Anne Hathaway ve James Franco

İkili 2011 Oscar Ödül Töreni'ni birlikte sunmuşlardı. Törenden sonra Franco katıldığı bir programda Hathaway'in kendini "asla kötülük yapmayan, mükemmel insan" sandığını söylemişti.

6. James Franco ve Tyrese Gibson | Annapolis

İkili birbirinden öylesine nefret ediyor ki, Elle dergisinin "Hangi ünlünün evini havaya uçurmak isterdin?" sorusuna Gibson, James Franco yanıtını vermiş!

7. Rachel McAdams ve Ryan Gosling | The Notebook

Çoğumuz için galerinin en şaşırtan ikilisi! İkili sonrasında gerçek hayatta birliktelik yaşasa da, Gosling çekimler ilk başladığında McAdams'la çekim yapamayacağını, hiçbir şey hissetmediğini ve başka bir oyuncu getirilmesini istemiş.

8. Jamie Foxx ve LL Cool J | Any Given Sunday

Filmde sporcuyu canlandıran ikili, çekilen bir sahnede kendilerini kaybetti ve birbirlerine rol gereğinden daha fazla fiziksel saldırıda bulundular.

9. Claire Danes ve Leonardo DiCaprio | Romeo ve Juliet

Danes, o zamanlar 16 yaşında olan DiCaprio'nun oyuncu ve sette çalışanlara yaptığı şakalardan dolayı olgunlaşmadığını düşündüğünü söylemişti ve hatta zorunda kalmadıkça onunla konuşmaktan da kaçındığını eklemişti.

10. Sir Anthony Hopkins ve Shirley MacLaine | A Change of Seasons

Hopkins, MacLaine ile aynı projede yer almaktan nefret etmiş ve hatta bir röportajında güzel oyuncu için "O beraber rol aldığım en iğrenç oyuncuydu." gibi bir açıklama da yapmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
brcck

Di Caprio o filmde 16 yaşındaysa, Danes 12 yaşında oluyor. (4 yaş küçük olmalı) Burada ya bir hesaplama yanlışı var ya da hiç 12 "göstermeyen" bir kız(çocuk), kendinden büyük bir gencin olgun olmamasından yakınacak kadar olgun !?

enes-gunay1

Bütün imla kurallarına o kadar iyi uymuşssunki yazdığın yazıyı 4. okuyuşumda anladım.

brcck

Yormasaydınız kendinizi :)

enes-gunay1

Estafrullah sizin kadar yormadım :)

gozdegunr

Rachel McAdams ve Ryan Gosling birbirlerinden o kadar nefret ediyorlardı ki 3 sene birlikte oldular

ebru.senturk.35

Türklerden Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay vardı

crnklc

Naya Rivera, Glee'nin 5. sezonunda vardı, bilgide bir sıkıntı olmuş sanırım.

beyzaledger

zaten romeo ve lüliette uyumsuzlardı bence ayrıcada 16 yaşında biri ne kadar olgun olabilir işte bu yüzden always kate winslet

Görüş Bildir