Kadınların Kendilerini El Üstünde Tutan Erkekler Yerine, Üzme Rekorları Kıran Erkekleri Tercih Etmelerinin 13 Nedeni

1.8bPAYLAŞIM

Biz kadınları anlamak oldukça zor. Ama aslında temelde hepimiz aynıyız ve zoru seviyoruz. 💪

1. Annelerin hayalindeki damat tiplemesi, belki de sırf anneler öyle istediği için son derece itici ve sıkıcı gelir.

Her şeyin sonunda "Sen haklıymışsın anneeeaa" ağlayışlarını duyar gibiyiz.

2. Üzen erkek sonrasında teselli eder. Ama kadınların yüzünü her daim güldüren biri nasıl üzgün anında yanında olsun ki?

Sürekli gülersek ağlama krizlerimize sebep bulamayız ama dimi? Bu durumda başımızı yaslayacak bir omuz da olmaz.

3. Üzmeyecek bir erkek "O bana bakmaz ki yeaa." derken, serseriliğin dibine vuran bir erkek "Benden iyisini bulması mümkün değil!" der. E özgüven bizim için önemli tabi.

Ne demiş ünlü düşünür Demet Akalın: "Özgüveni tavan eksik afili, avucuna almış seni besbelli!"

4. Kadınlar için bir şey başarmak önemlidir. Kendilerini üzen erkekleri zamanla kendi istedikleri kişiye dönüştürebilme ihtimalleri uğruna kendi hayatlarını feda edebilirler.

Tabi bazen mükemmel bir insan ortaya çıkarırsınız ve sonra tüm mükemmelliğiyle ellere gider 😅

5. Üzecek erkek diğer kadınların da ilgisini çektiğinden bize daha da çekici gelir.

Sonuçta hemcinslerimizin de gözdesi olan bir beyi kazanma zaferi minnoş egomuzu okşayacağından kendimizi bu duruma kaptırırız. Tabi, küçük beyin gözü bir açılırsa işler tersine döner.

6. Efendilikten uzak ve üzmeye son derece yakın bir bey, bakışlarıyla kadınların içinde fırtınalar koparabilir.

i.amz.mshcdn.com

7. Efendi bir erkek kadınlara kıskanması için fırsat bırakmaz, her şey tam da istediğimiz gibi görünse de biz daha çok kıskanmayı severiz.

Çünkü, manyaklık.

8. Ruhunda bir miktar psikopatlık barındıran kadınlar, her anını tahmin edeceği tekdüze bir ilişki yerine inişli çıkışlı bir ilişkiyi tercih ederler.

9. Dikkat çekmeyi seven kadınlar, "yanıma yakışsın" istekleriyle yanlarındaki erkeklerin de gösterişli olmasını isterler.

Yaaa, nasıl yakışıyorlaaar 😍

10. Sevimli ve minnoş erkekler kadınları üzmese de, yetişkin bir kadının bir erkekten beklentisi sevimlilik olmaz.

11. Üzecek beyler de serseri endamlarıyla cicim aylarında jest üstüne jest, sürpriz üstüne sürpriz yaparlar. Durum böyle olunca kadınların gözleri başka birini görmez.

Zamanla hepsi yalan olur, o ayrı.

12. Üzecek erkek aslında dürüsttür. Ama acıya kafa atmayı seven kadınlar "Ben seni üzerim." diyen beylere aşık olur, sonra da "Neden yaptın bunu?" derler.

13. Bir kadın için onu üzmeyecek erkek dosttur, kankadır; ama üzecek erkek sevgilidir.

İşte bunlar hep hayal kırıklığı 🤦‍♀️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
knife42502542

bu durumun temelinde dizi ve filmler var karinlar genellikle cok dizi ve film izlediği icin içgüdüsel olarak televizyonda gördüğü erkeğe benzer bir erkek bulmak istiyor. Erkekler ise bu işe biraz daha basit bakıyor. bir erkek kadında fiziksel olarak iri kalça ve iri göğüsler arar bunun sebebi iri kalçanın kadındaki üreme potansiyelini çağrıştırması iri gögüslerin de kadının süt üretebilme potansiyelini çağrıştırmasıdır. Ayrıca erkekler icin icin ideal kadın tipi cok degişmezken kadın için ideal erkek tipi her dönem değişir.

ahsecret

Burda yazılanlar sizin için doğru mu bilemem. Ama benim için doğru olduğu kesin. Hep arkadaş oldum ben. Bazen o bile olamadım. Bu davranışlarından ötürü "Siz kadınlar üzülmeyi hak ediyorsunuz." bile diyemiyorum. Olmuyor işte. Belki de 'özgüven eksikliği' ndendir. Neyse siz ömrünüzde her daim mutlu olun, dışlanmayın, ezilmeyin de varsın ben hayatımın geri kalanını yalnız geçirmeye razıyım.

oguzhan-bati

efendi erkeklerde özgüvenlidir. istemese de yeri geldiğinde üzer. ayrıca her efendi erkek minnoş değildir. Efendileri tam mulayim bir kişilik olarak göstermişsiniz ama gayet kotu ozelliklere sahip olmasına rağmen efendi olan ve kizlara adam gibi davrananlar cok daha fazla

nuri-kopmaz

Helal kanka be...

oguzhan-bati

o zaman ağlayıp zırlamalarınız ile size mutluluklar

cyphersxx

saçma

Görüş Bildir