Kadınların Ne Kadar Güçlü Olduğunu Hatırlatan 25 Tebrik Edilesi Kadın

-

Ne demiş Beyoncé? "Bu dünyayı kızlar yönetiyor!" 😍😍

1. "Bineceğim uçakta bir grup kadın var ve birinin tişörtünde 'Yeni boşanmış' yazarken diğerlerinde de 'Boşanma destek grubu' yazıyor. Hepsi de sarhoş. İşte herkesin ihtiyacı olan arkadaş grubu."

2. "Annem 44 yaşında hemşirelikten mezun oldu. İşte lise mezuniyet fotoğrafının önünde poz verirken o. Herkese kendinizi geliştirmek için asla çok geç olmadığını söylememi istedi."

3. "Yıllarca çocuk sahibi olmayı deneyip üzücü haberlerden başka bir şey alamadıktan sonra eşim beni dünyanın en mutlu adamı yaptı."

4. "Selfielerin normal olmadığını biliyorum fakat sonunda yara izimi saklamak yerine bikini giyecek kadar özgüvenli hissettiğim için gurur duyuyorum."

5. "2 yıl boyunca çeşitli doku sertleşmeleri nedeni ile titreyen ellere sahip olduktan sonra kendimi sıvı eyeliner denemek konusunda motive ettim. Bugünse ilk kez başardım. Çok bir şey değil ama kendimle gurur duyuyorum."

6. "90 yaşındaki büyük annem ilk 5 kilometrelik maratonunu koştu. Yürümedi... KOŞTU!"

7. "Eşim bugün ilk kez kemoterapiye gitti!"

8. "En yakın arkadaşlarımdan biri Marlin Dünya Kupası'nı kazanan ikinci kadın oldu. $561,600 kazandı."

9. "Tillya dünya üzerindeki en tatlı biyonik kız!"

10. "Eşim bugün bir triatlon bitirdi, ilk yarışından beri bir yıl oldu. Ekstradan 50 kilo olmayınca triatlon ile başa çıkmak zor!"

11. "24 yaşındaki yalnız bir anne Harward Hukuk Fakültesi'ndeki son yılında doğum yaptı. Geçen ay mezun oldu ve sahneye kucağında kızıyla çıktı!"

12. "Annem 44 yaşında ve hayatını yaşıyor!"

13. "İncelen saçlarımı aylarca kafama taktıktan sonra sonunda umursamayı bıraktım ve saçlarımı kazıdım. Güçlü, güzel hissediyorum ve daha mutlu olamazdım!"

14. "Annem ABD Hava Kuvvetleri'nde kalmak için bir cesaretlendirici uçuşta. (1991)"

15. "20 yıllık sıkıcı kabin işimi bıraktım ve 43 yaşında emlakçılık sertifikamı aldım! Yeni başlangıçlar için asla geç değil!"

16. "Gliyoblastom ameliyatı öncesi kız kardeşim bana 👍🏻 yapıyor."

17. "İlkokuldan beri tasarımcı olmak istediğimi biliyordum. Sadece o değil, gece kıyafetleri tasarlamak istediğimi de biliyordum. Elbise podyuma çıktığında kalabalık o kadar güçlü alkışladı ki gözlerim yaşardı. İşte o zaman hayallerimin gerçekleştiğini anladım."

18. "Annem 80 yaşındaki büyükannemi Anneler Günü için Motorsiklete Giriş kursuna yazdırdı."

19. "Ebeveynlerinizle eğlenmek için asla çok yaşlı değilsiniz. Annem ve benim geçen Noel'de bilet aldığım son Impractical Jokers konserini izledikten sonra aynı Iron Maiden tişörtünü giyerken bir fotoğrafı."

20. "Mariah Parker, Athens, Georgia'da GA 2 Bölgesi'nin yeni seçilen delegesi. Mariah 13 oy ile kazandı. Lütfen, her zaman oy verin. Bu çok önemli."

21. "Annem onu sürekli aldatan babamı boşadı ve şimdi Cabo'da onu bir yerlere götüren yeni bir adamla hayatını yaşıyor."

22. "Aynı günde 2 göz ameliyatı olunca ve en yakın arkadaşınız bir kuş olunca, korsan fotoğrafı çekmek zorundasınızdır. Değil mi?"

23. "100 yaşındaki büyükannem yerli bira fabrikasında yarım litre birasının tadını çıkarıyor."

24. "Annemin en sevdiğim fotoğrafı. 1984'te kaynak sınıfında sınıftaki tek kızmış. Byrd Lisesi. Shreveport, Louisiana."

25. "Çok umursamayı bıraktım ve hayat güzelleşti."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
veginsane

Tek merak ettiğim #12 hayatı yaşamak mı? Maalesef kadın erkek fark etmeksizin hayatı yaşamayı yiyip içip soyunmak sanıyoruz ama diğerlerinin yanında o fotoğrafta çok da güçlü bir kadın göremedim

ordabirkoyfalanyok

Bazıları gerçekten aradığımız güce sahip görünüyor : )

seval95

24. fotoğraftaki liseyi dark dizisindeki liseye benzettim

Gizli Kullanıcı

vay be bir adamın 4.karısı olmamayı başarmışlar helal olsun coğrafya farkı

turk_kizi

Dünyayı kadınlar kurtaracak ❤️

Başlıklar

Amerika Birleşik Devletleriannetatlı
Görüş Bildir