Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınlara Özel En Pratik Saç Yapma Yöntemleri

290PAYLAŞIM

Saçınızı ikiye ayırın,resimdeki gibi birbirine bağlayın,döndürün ve tokayla tutturun.

Daha hızlı maşa için saçınızı at kuyruğu yapın,kuyruğu ikiye ya da üçe ayırın,şimdi parçaları maşalayın, daha kolayca maşalandığını göreceksiniz.

Ertesi güne duş almaya vaktiniz olmayacaksa, bir gece öncesinden "kuru şampuan" uygulayarak bir günlük temizmiş gibi idare edebilirsiniz.

Saçınızı elastik bant yardımı ile ense hizasından sararak tel toka yardımıyla tutturabilirsiniz.

Saçınızı resimdeki gibi saç bandının etrafından geçecek şekilde sarıp,taç görünümü elde edebilirsiniz.

Eğer banyoda saç kremi ya da maskesi kullanıyorsanız, bir bone yardımıyla kremin saçınıza daha isabetli nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.

Saçınızı toka yardımı olmadan bir araya getirerek tepede topuz olacak şekilde birleştirin.

Eğer vaktiniz kısıtlıysa ve saçınız geç kuruyorsa, saçınızın üstte kalan kısımlarını saçınızı öne eğerek lavaboda ya da duşta yıkayabilirsiniz. Çünkü saçın en yağlı kısımları üstte bulunur ve hızlı bir yıkamayla bunu ekarte edebilirsiniz.

Daha kabarık bir at kuyruğu için, saçınızı topladıktan sonra kıskaçlı tokayı at kuyruğunun arasına güzelce yerleştirin.Geri kalan saçları ise kıskaçlı tokanın üzerine atın.Bu,at kuyruğunuzu daha kabarık yapacak ve daha güzel bir görüntü katacak.

Saçınızı ince bir tarak yardımıyla ikiye ayırdıktan sonra at kuyruğu yapın, daha sonra örün,ve elinizle olabildiğince kıvırın,ve daha sonra ayırdığınız iki saç tutamını kafanızda çapraz şekilde birleştirin.

Tel toka yerine,saçınızı topuz yaparken burgulu tel toka kullanarak baş ağrısından kaçınabilirsiniz.

Sadece bir dakikada iş ya da okul günü için bu saçı deneyebilirsiniz.

At kuyruğunuzu bi' üst level'a taşıyacak bir model denemek istediğiniz zaman,bu saç stilini kullanabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir