Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İzlediğin Yeşilçam Filmlerine Göre Neden Bu Kadar Efkarlısın!

40PAYLAŞIM

İzlediğin efsane Yeşilçam filmlerine göre ne kadar efkarlısın?

Hangilerini izledin? Seç bakalım!

Süt Kardeşler
Üç Arkadaş
Turist Ömer
Züğürt Ağa
Dila Hanım
Mavi Boncuk
Şabanoğlu Şaban
Gelin
Çiçek Abbas
Tosun Paşa
Sultan
Gülen Gözler
Çöpçüler Kralı
Sev Kardeşim
Banker Bilo
Uçurtmayı Vurmasınlar
Arabesk
Hababam Sınıfı
Son Hıçkırık
Nereye Bakıyor Bu Adamlar
Kınalı Yapıncak
Sevmek Zamanı
Neşeli Günler
Ah Nerede
Milyarder
Cennetin Çocukları
Yılanların Öcü
Canım Kardeşim
Bitirim Kardeşler
Selvi Boylum Al Yazmalım
Sürü
Vesikalı Yarim
Susuz Yaz
Yol
Garip
Muhsin Bey
Ah Müjgan Ah
100 Numaralı Adam
Hayat Sevince Güzel
Buruk Acı
Yılanı Öldürseler
Aile Şerefi
Kibar Feyzo
Öğretmen Kemal
Zübük
Gırgıriye
Kara Gözlüm
Şekerpare
Dönüş
Tatlı Dillim

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Efkarlısın çünkü arkadaşlarınla eskisi gibi değilsin!

Eskiden yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen arkadaşlarınla şu an yemeği bırak görüşmüyorsunuz bile. Arkadaşların iş, güç derken kafalarını kaşımaya bile vakit bulamıyor. Senin boş zamanlarında onlar müsait olamıyor. Onların boş vakitlerinde de sen müsait olamıyorsun. Haliyle araya bir soğukluk giriyor. Sen de neden böyle olduk diye düşündükçe efkar katsayın artmaya başlıyor. Bunun için kendini üzmene gerek yok. Aranızda bir sıkıntı olduğundan değil tamamen hayatlarınız yoğunlaştığından görüşemiyorsunuz. Zaten gerçek dostlar bin yıl görüşmeseniz bile ilk buluştuğunuzda arada bir soğukluk olmadan eskisi gibi muhabbet edebildiğiniz insanlardır. Görüştüğünüzde siz de bunun farkına varacaksınız. Bu yüzden bu konuda canını sıkmana gerek yok.

Efkarlısın çünkü ailenle sorunların var!

Sanki bu aralar çok mu kavga ediyorsunuz? Yoksa bize mi öyle geldi? Uzlaşamadığınız konular artmaya başladı. Sen alttan almıyorsun ailen de aynı şekilde davranınca kavga etmek kaçınılmaz hale geliyor. Her dönem ebeveynler ve çocuklar arasında böyle problemler olur. O yüzden fazla kafaya takma. Biliyorum söylemesi kolay ama biraz uzlaşmacı davranmalısın. Sonuçta onlar senin ailen. Çok basit konularda edilen kavgalar hem seni hem de aileni yıpratır. Bu yüzden az önce de belirttiğimiz gibi biraz anlayışlı davranıp aileni üzmemelisin. Eminiz ki onlar bir konuda üstüne geldiğinde bu senin iyiliğin içindir. Herkes gider ailen kalır bunu hiçbir zaman aklından çıkarmamalısın. Umarız en kısa zamanda problemlerin çözüme ulaşır ve sen de bu moddan çıkarsın.

Efkarlısın çünkü sevgilinle aran kötü ya da ayrılık evresindesin!

Sevgilinle birbirinizi çok sıkıyorsunuz. Kıskançlık krizleri de cabası. Bunlar daha önceden de vardı ama bu ara baya sıklaştığı için birbirinizi yıprattınız. Şu an içinden çıkılmaz bir haldesiniz ve ikiniz de geri adım atmıyorsunuz. Ama birinizin geri adım atması lazım. Yoksa dönülmez bir yola gireceksiniz ve daha da mutsuz olacaksınız. Ve böyle bir duruma düşerseniz ikiniz de pişman olacaksınız. Bazen içine düşülen çaresizliklerden kurtulmak için birilerinin fedakarlık yapması gerekir. Bu sefer fedakarlığı sen yap ve mutsuzluğuna son ver!

Efkarlısın çünkü iş hayatın yolunda değil!

Bu aralar amirin ya da başında kim varsa onla sorun yaşıyorsun. Yaptığın işleri ne kadar güzel yaparsan yap bir türlü beğendiremiyorsun. Haliyle sinirin bozuluyor. Ama senlik bir şey yok çünkü başındaki insanında sinirleri bozuk. Kendi canını sıkmak yerine muhatabın olan insanı karşına alıp açık açık konuşmalısın. Eğer bir problem varsa şeffaf bir şekilde dillendirilmesini istemek senin hakkın sonuçta. Böyle yapılmazsa demoralize olacaksın ve yaptığın işlerin kalitesi düşecek. Hatta çalışmak istemeyeceksin ama çalışmama gibi lüksün yok çünkü ödemen gereken faturaların var. Umarım kısa sürede bu problemlerin çözülür.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omer-faruk-gederet

hiç birini izlemeden nasıl efkarlı oluyorum

omer-faruk-gederet

hiç birini izlemeden nasıl efkarlı oluyorum

ozzy_oz

Efkarlısın çünkü iş hayatın yolunda değil!

kuvvetmira

efkarlısın çünkü ailenle sorunların var

kuvvetmira

efkarlısın çünkü ailenle sorunların var

Görüş Bildir