İstanbul'da Vahşet: Cezaevinden İzinli Çıkan Saldırgan, Eski Eşini Önce Bıçakladı Ardından Kızgın Yağ ile Yaktı

 > 
257PAYLAŞIM

İstanbul'da cezaevinden izinle çıkan bir kişi, iki çocuğunun annesi eski eşini önce bıçakladı ardından çaydanlıkta ısıttığı kızgın yağı üzerine döktü. Vücudunun büyük bölümü yanan kadının yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

DHA'da yer alan habere göre, 5 ve 3 yaşlarında iki çocukları olan çift, 1,5 yıl önce ayrıldı. 40 yaşındaki Ersin Ü. bu sırada hırsızlık suçundan cezaevine girdi. 

Ersin Ü., geçtiğimiz hafta cezaevinden bir haftalığına izinli çıkarak genç kadının iş yerine gitti.

Balkon kapısından gizlice eve girdi

İddiaya göre genç kadın, Ersin Ü.'nün barışma teklifine olumsuz yanıt verdi. Tartışmanın ardından iş yerinden ayrılan Ersin Ü., ertesi gün sabah saatlerinde Kübra T.'nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı'da oturduğu eve geldi. Ersin Ü., balkon kapısından gizlice eve girdi.

"Bana yar olmuyorsun, başkasına da olma"

Kübra T.'yi uyandıran saldırgan iddiaya göre "Bana yar olmuyorsun, başkasına da olma" diyerek genç kadını önce bacağından bıçakladı, ardından üzerine kızgın yağ döktü. 

Kadının çantasında bulunan bir miktar parayı da çaldığı öne sürülen saldırgan kaçtı.

Bileğinin kesilme riski var

28 yaşındaki genç kadının kolları, yüzü ve göğsü dökülen yağ ile yandı. Yaralı kadın, can havliyle polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kübra T., olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Vücudunun büyük bölümü yanan Kübra T.'nin tedavisi sürerken, bileğinin kesilme riski olduğu öğrenildi.

Olay sonrası kaçan Ersin Ü.'nün tekrar tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir