İnsanlara Ne Tür Bir Enerji Veriyorsun?

218PAYLAŞIM

Herkesin çevresine yaydığı bir enerjisi var. Peki seninki ne?

1. Arkadaşların seni nasıl tanımlar?

Kaotik
Uysal
Şefkatli
Sempatik
Şapşal
Özgür Ruhlu

2. İlk buluşma için hangisini tercih edersin?

İlgi alanlarımız hakkında konuşmayı
Yemek hakkında konuşmayı
Daha çok karşı tarafı dinlemeyi
Müzik zevklerimiz hakkında konuşmayı
Etrafı incelemeyi
Kendimi net bir şekilde anlatmayı

3. En sevdiğin Cuma gecesi etkinliğin bunlardan hangisine daha yakın?

Parti ya da futbol
Şarap tadımı
Arkadaşlarla oyun gecesi
Abur cubur eşliğinde kitap, film ya da dizi
Kafamda bir yer belirlemeden yola koyulmak
Arkadaşlarım ne yapmak isterse bana fark etmez

4. Bu kombinlerden tarzına en yakın olanı seç;

5. Hayallerindeki ev bunlardan hangisi?

6. Peki bu kahvaltılardan hangisi senin kahvaltı alışkanlığına daha yakın?

7. Son olarak bu fotoğraflardan sana kendini en iyi hissettireni seç ve testi bitirelim.

BDE

Açılımı Big D*ck Energy olan BDE'nin Türkçede net bir karşılığı yok. Sen oldukça cesur hareketler yapıyorsun ve başkalarının ne düşündüğünü umursamıyorsun. İnsanlar bunu çekici olduğu kadar korkutucu da buluyor, Ancak insanların ne düşündüğünü gerçekten umursamadığından bunu problem etmiyorsun.

Ateşli İnsan Enerjisi

Sen bir ortama girdiğinde bütün gözler senin üzerine çevriliyor. Garip bir enerjin var ve insanlar bunu hemen farkediyor. Bütün ilginin senin üzerinde olması seni bazen yorsa da bu durum aslında hoşuna gidiyor. Aurana sağlık.

Değişken Enerji

Senin enerjin etrafındaki insanlara göre değişiyor. Bu aslında bir süper güç gibi. Etrafındaki insanların seni nasıl tanımlamasını istiyorsan enerjini ona göre değiştirebiliyorsun.

Deli Enerjisi

Sen biraz tuhafsın ama bu senin için hiç problem değil. İnsanlar senden bu enerjin için hoşlanıyor ve seni gerçekten anlayan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubun var. Bu da sana fazlasıyla yetiyor.

Kardeş Enerjisi

Senin oldukça anaç bir yapın var. Sevdiğin herkesi kanatların altına almaya çalışıyorsun. Bu korumacı yapın onları bazen sıksa da kendilerini senin yanında huzurlu hissediyorlar.

Pozitif Enerji

Sen oldukça net bir insansın. Çok büyük bir pozitif enerjin var ve bu enerjini çevrene de fazlasıyla yayıyorsun. Başına gelen her şeyde bir iyi taraf bulmaya çalışıyorsun. Senin enerjine herkesin ihtiyacı var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-zenginoglu

Deli Enerjisi Sen biraz tuhafsın ama bu senin için hiç problem değil. İnsanlar senden bu enerjin için hoşlanıyor ve seni gerçekten anlayan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubun var. Bu da sana fazlasıyla yetiyor.

ozzy_oz

Değişken Enerji Senin enerjin etrafındaki insanlara göre değişiyor. Bu aslında bir süper güç gibi. Etrafındaki insanların seni nasıl tanımlamasını istiyorsan enerjini ona göre değiştirebiliyorsun.

0nur0zdemir

Kardeş Enerjisi Senin oldukça anaç bir yapın var. Sevdiğin herkesi kanatların altına almaya çalışıyorsun. Bu korumacı yapın onları bazen sıksa da kendilerini senin yanında huzurlu hissediyorlar.

queen_of_the_7_kingdoms

Ateşi insan enerjisi

badcboy54

Kardeş Enerjisi Senin oldukça anaç bir yapın var. Sevdiğin herkesi kanatların altına almaya çalışıyorsun. Bu korumacı yapın onları bazen sıksa da kendilerini senin yanında huzurlu hissediyorlar.

Görüş Bildir