İnsanın Şeytana Uyası Geliyor! Lucifer Rolüyle Ağzımızın Sularını Akıtan Esmer Bomba Tom Ellis'e Bakıyoruz

396PAYLAŞIM

Şeytan böyle bir şey değildir İnşallah yoksa durum kötü 😈

Hiç işimiz gücümüz yoktu, başımıza bir de Şeytan çıktı! Netflix'in Lucifer dizisinden ve dolayısıyla şeytan tüylü yakışıklısı Tom Ellis'den bahsediyoruz.

Jilet gibi takım elbisesi, ateş fışkıran şehla gözleriyle hayatımızın esmer yakışıklı eksiğini gideren Tom Bey, 1978 doğumlu, Britanyalı bir birey.

Dizide şeytanlıkla ilgili şekil şukul yapıyor ama Tom'un ailesi, Hristiyanlığın muhafazakar mezhebi olan Baptist üyelerinden.

Kendisi müzik ve drama mezun olduğu için dizide piyano çalıp şarkı söylemesi de tesadüf değil. Allah verdikçe vermiş yeteneği işte, n'apacaksın...

Lucifer dizisi için gece gündüz vücut çalışan beyefendinin çabalarını takdir etmemek imkansız. Hangi kastan isterseniz oradan takdir etmeye başlayabilirsiniz.

Gelelim Tom'un özel hayatına çünkü aşırı merak ediyoruz kimlerle, ne haltlar karıştırmış diye. Şu gözlerde hiç rahat duracak bir ifade yok çünkü, bu belli.

Şeytan Bey, daha önce iki kere evlenmiş. İlk karısı oyuncu Estelle Morgan, ikinci karısı da yine oyuncu Tamzin Outwhite. 8 sene süren ikinci evliliğini niye bitirmiş dersiniz? Evet, doğru bildiniz: Aldatmış!

Bu seneye zor yetiştik, biz adamı bulana kadar üçüncü evliliğini de Meaghan Oppenheimer ile yapmış bile. Maşallah yiğidim!

Bu da kadınların nefretini ister istemez kazanan yeni karısı Meaghan işte! Allah sabır versin, işi çok zor.

Tom Ellis'in şu an ilk iki evliliğinden toplam üç tane kızı var. Yenisi gelir mi, bilemiyoruz artık; o da karısıyla arasında.

Sen bizi yaktın, Allah da seni yaksın diyeceğiz ama zaten cezanı bulmuşsun Lucifer Efendi. Mağdur durumdayız, evdekilere yemek-aş veresimiz yok. Keşke hiç tanışmasaydık zalim adam!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seda-bal

Efso yakışıklı be

basak-burcin-kilicaslan

severek izledik kendisini. yeni bölüm gelse de izlesek.

01seyhan

O değil de, kızları babaya 10 basar... Maşallah diyelim!

emine.ata.73

severiz lucifer beyi. dizideki rolü aşırı sempatik

jennesis

Kesin akrep burcu. :D

mhackel

gerçekten de akrep burcudur kendisi :D

jennesis

Ben anlarım burçdaşımdan adamsın lucii :))

Görüş Bildir