İngiliz Kraliyet Ailesindeki Üst Düzey Görevlerini Bırakan Prens Harry Konuyla Alakalı İlk Kez Konuştu!

98PAYLAŞIM

Ünvanlarını da almışlar. 😱

Kaynak: https://www.buzzfeednews.com/article/ell...

Finansal açıdan bağımsız olmak isteyen Sussex Dükü Prens Harry ve eşi düşes Meghan Markle İngiliz Kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerini bırakmaya karar verdiklerini açıklamış, adeta yer yerinden oynamıştı.

Sizlere bu içeriğimizde uzun uzun anlatmıştık 👇

Kraliyet Ailesi Karıştı! Prens Harry ve Eşi Düşes Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktılar - onedio.com
Kraliyet Ailesi Karıştı! Prens Harry ve Eşi Düşes Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktılar - onedio.com

Ardından konu ile ilgili birçok iddia atılmıştı ortaya 👇

Prens Harry ile Meghan Markle'ın Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktıktan Sonra Ortalıkta Dolaşan Şok Edici İddialar - onedio.com
Prens Harry ile Meghan Markle'ın Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktıktan Sonra Ortalıkta Dolaşan Şok Edici İddialar - onedio.com

Biz en çok Kraliçe Elizabeth'in tepkisini merak ederken, geçtiğimiz günlerde kendisinden ilk açıklama gelmişti.

"Aylarca süren konuşmaların ve yeni tartışmaların ardından, torunum ve ailesi için ileriye dönük yapıcı ve destekleyici bir yol bulduğumuz için mutluyum. Harry, Meghan ve Archie ailemin her zaman çok sevilen üyeleri olacak. Ben ve ailem, Harry ile Meghan'ın genç bir aile olarak yeni bir hayat kurma arzusunu tamamen destekliyoruz."

Yapılan birçok haberin ardından, Prens Harry dün gece katıldığı bir davette bu kararın ardındaki nedeni açıkladı.

Prens ilk olarak yapılan bu kadar haberin ardından, gerçekleri kendisinin paylaşmak istediğini ve bunu bir Prens ya da Dük olarak değil, sadece Harry olarak yapacağını dile getirdi.

Ardından "Meghan'a kucak açtınız. Hayatta aradığım mutluluğu ve aşkı Meghan'da bulduğumu gördünüz. Eşim olarak seçtiğim kadın, benimle aynı değerleri paylaşıyor." dedi.

Daha sonrasında ise kimseyi terk etmediklerini, Kraliçe'ye kamu finansmanı olarak hizmet etmeyi planladıklarını fakat bunun mümkün olmadığını belirtti.

Meghan ile ilk evlendikleri zaman ülkelerine hizmet edecekleri için çok mutlu ve heyecanlı olduklarını, bu nedenle gelinen bu noktanın ikisini de çok üzdüğünü söyledi.

Prens Harry'nin herkesi en çok etkilen cümleleri ise "Biliyorum her zaman doğru adımları atmadım. Ancak bu konuda başka seçeneğim yoktu." oldu.

Harry daha sonra Kraliçe Elizabeth'e olan teşekkürleri sundu ve ona hayatının geri kalanında da hep, kendisini bu günlere getirdiği için teşekkür edeceğini belirtti.

Sussex Dükü Prens Harry ve Düşes Meghan Markle'ın ünvanlarının ise alınacağı söylendi fakat Harry bu konuda bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz sene Windsor'daki Frogmore evine taşınan Meghan ve Harry, bu evin tadilatı için 2.4 milyon sterlin harcamışlardı. Son iddialara göre de tadilatın ücretini iade edecekler ve orada yaşamaya devam edeceklermiş.

Şimdilik bu kadar... Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak, hep birlikte göreceğiz.

Konuşmanın tamamını izlemek isteyenler için böyle bırakıyoruz 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
owpity

ya translate den mi çeviriyorsunuz içriklerinizi. çoğunda cümle yapıları bozuk, kelimeler yarım... bi dönüp okusanıza paylaşmadan önce...

countess-rain

Bu evlilikten herkesin öğrendiği en önemli şey, Meghan'ın çok iyi bir oyuncu olduğu:)

Gizli Kullanıcı

Kraliyet işlerini şu yüzyılda doğru bulmasam da prens harry nin atalarına saygısızlık ettiğini düşünüyorum, yaptığı yanlış bir hareketti umarım ileride bunun için pişmanlık duymaz...

Görüş Bildir