İlahiyatçı Ali Rıza Demircan'ın Hastalıkları Evlilik Dışı İlişki, Eşcinsellik ve Anal İlişkiye Bağlaması Tepkilerin Odağında

3.6bPAYLAŞIM

İlahiyatçı yazar Ali Rıza Demircan katıldığı TV programında sarfettiği sözler sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Veyis Ateş'in programında konuşan Demircan'ın tepki çeken sözleri şöyle 📹

Moderatör Veyis Ateş de üzgün olduğunu şu paylaşımıyla belirtti.

1. Ancak tepkiler dinmedi.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leyanini

tibbi durumlara yorum icin neden ilahiyatcilari aliyorlar anlamiyorum,ne vaksinini(ilacini) mi bulacak?

eda-gunes8

Moderatör Veyis Ateş'in özrü geçersiz. Çünkü bu yavşağın daha önce de benzer açıklamaları olmuştu. Bu yayın planlı değilse bile bu herifin maksatlı ve gündem oluşturacak açıklamalar yapacağını bildiğiniz için reyting uğruna ekrana çıkarıyorsunuz! Kimi kandırıyorsunuz memlekette namaz hac umre konuşacak adam mı kalmadı!

eda-gunes8

Moderatör Veysi Ateş'in özrü geçersiz. Çünkü bu yavşağın daha önce de benzer açıklamaları olmuştu. Bu yayın planlı değilse bile bu herifin maksatlı ve gündem oluşturacak açıklamalar yapacağını bildiğiniz için reyting uğruna ekrana çıkarıyorsunuz! Kimi kandırıyorsunuz memlekette namaz hac umre konuşacak adam mı kalmadı!

kuzu02

Haber Türk, CNN Türk Ntv gibi kanalların sigortalı çalışanı gibi aynı kişileri çağırıp ekrana çıkarması aldıkları talimatlardan olsa gerek.

birinci-tekil-birey

Çıkarmayın şunları halkın karşısına. bi boka faydası olmayan organizmalarda bugün.

Görüş Bildir