Görüş Bildir

İfadesinde '11 Yıldır Kahrını Çekiyordum' Dedi: İstanbul'da Bir Kadın Uyuyan Kocasını Balta ile Öldürdü

Haberler
> İfadesinde '11 Yıldır Kahrını Çekiyordum' Dedi: İstanbul'da Bir Kadın Uyuyan Kocasını Balta ile Öldürdü

Zeytinburnu'nda sabaha karşı yabancı uyruklu bir kadın, uyuyan kocasını balta ile öldürdü. Olayın ardından komşusuna giden kadın polis çağırmasını istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri cinayeti işleyen kadını gözaltına aldı. Evde bulunan çocuklar ise polis eşliğinde çocuk büro amirliğine götürüldü.

Olay Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde sabah saat 05:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Fazilet Ö. isimli kadın salonda uyuyan ve eşi olduğu öğrenilen Hasan Ö.'nün balta ile baş kısmına vurdu. Aldığı darbelerle kanlar içinde kalan adam ağır yaralandı.

Komşusu durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi

Komşusu durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi

Olay sonrası bir alt komşusuna inen Fazilet Ö., olayı anlatarak komşusundan eve polis çağırmasını istedi. Komşusu da hemen durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı incelemede Hasan Ö.'nün hayatını kaybettiğini belirledi.

Gözaltına alındı

Gözaltına alındı

Polis ekipleri de olay yerinde önlem alırken cinayeti işleyen Fazilet Ö.'yü de gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Cinayeti işleyen Fazilet Ö.'nün polise verdiği ilk ifadede '11 yıldır kahrını çekiyorum' dediği öğrenildi.

Çocuklar Zeytinburnu Çocuk Büro Amirliğine götürüldü

Çocuklar Zeytinburnu Çocuk Büro Amirliğine götürüldü

Cinayetin işlendiği evde ve başka odada uyudukları öğrenilen aileye ait iki çocuk da polis ekiplerince evden çıkarıldı. Polis memuru çocukların ellerinden tutarak ekip aracına bindirdi. Evden çıkarılan çocuklar Zeytinburnu Çocuk Büro Amirliğine götürüldü.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan kadın adliyeye sevk edildi

Emniyetteki işlemleri tamamlanan kadın adliyeye sevk edildi

Bu arada, Fazilet A'nın emniyetteki ifadesinde, eşiyle arasında uzun zamandır şiddetli geçimsizlik olduğunu, eşinin kendisini sürekli darp ettiğini, boşanmak istediğini ancak kocasının tehdit ederek boşanmayı kabul etmediğini söylediği öğrenildi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?