Her Gece Yatağına "Hayalet" Girdiğini Düşünen Adamın Yakaladığı Görüntüler İnternet Dünyasını İkiye Böldü!

236PAYLAŞIM

Geceleri uyurken birinin odasına girdiğinden endişe duyan adam, endişelerini gidermek için odasına bir kamera koydu. Kaydedilen görüntüleri izledikten sonra ise resmen dehşete kapıldı. The Sun'dan derlediğimiz ilginç detaylar sizlerle!

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/8924547/ma...

Gece uyurken odasına birinin girdiğini düşünen adam kurduğu kamerada gördüklerinden sonra korkuya kapıldı.

Ürkütücü kamera görüntüsünde, kafa şeklinde bir şeyin kaybolmadan önce gizlice adamın yatağına girdiğini ve çarşafıyla oynadığını gösteriyordu. Siyah beyaz video kaydındaki görüntüdeki şey, iddialara göre öncelikle çarşafları adamın kafasına çekiyor sonrasında da aşağı çekiyor.

Adamın kızı ise olaydan çok etkilendi ve videoda yer alan bu görüntüleri Reddit'de paylaştı. Gördükleri karşısında "çılgına döndüğünü" söyledi.

"Babam nevresimlerini birinin dağıttığı ve yatağında birinin oturduğu hissine kapılıyordu. Bu nedenle odasına kamera kurdu. Bu da gördükleri. Ben de çılgına döndüm. Kalkan nevresime ve yanından çıkıp giden şeye bakın. Sanki ince havada kayboluyor gibi değil mi?" 

Görüntüleri izleyen internet dünyası ise ikiye bölündü.

Bir Reddit kullanıcısı "Defalarca izledim ve bunun nasıl tasarlanabileceğini anlayamadım. Nevresimin hareket edişi ve o şeyin/kişinin kayboluşu... Çok ürkütücü." şeklinde bir yorumda bulundu.

Başka bir kullanıcı da "Oldukça korkutucu. Videoyu izledikçe tuhaflaşıyor." diyerek görüntülerden aynı derecede ürktüğünü gösterdi.

Fakat bazı kullanıcılar şüpheci davrandılar ve "hayaletin" aslında uykusunda kıpırdayan baba olduğunu söylediler.

Bir kullanıcı "Evet kesinlikle yatakta yuvarlanan baba bu. Hareket ederken örtüyü kolundan çekiyor bu nedenle de aslında kolu, kafa şeklinde bir şey kayboluyormuş gibi görünüyor." dedi.

Bir diğer kullanıcı ise "Yalnızca kolunu kıpırdatıyor ve örtüyü itekliyor. Ben hayaletlere inanırım ama burada herhangi bir hayalet durumu göremiyorum." diyerek videoda gördüklerinin ruhani bir şey olduğuna inanmadığını belirtti. 

Sizler görüntüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
z.kaanbdk

paranormal activity filmlerinden korkan salaklar elbet ikiye bölünür

suxnet-janissary

bunların hayaleti yorganla ugraşıyor bizimkiler cini fırçayla kovalıyordu :)

suxnet-janissary

kedidir oo kedi

im-still-capulcu

yellenmiş farkında değil

volcano_

at olmasın?

Görüş Bildir