Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hepsi Birbirinden Kötü Bu İğrençlik Testinde Son Soruyu Görmek İmkansız!

6.9bPAYLAŞIM

Emin olun, bu testi hazırlarken biz de çok kötü olduk...

İstediğin yerde testi sonlandırabileceğini sakın aklından çıkarma. 

Hazırsan başlayalım!

DİKKAT: Bazı görseller rahatsız edici olabilir.

1. O hissi hatırladın değil mi?

2. Şöyle bir görüntüyle karşı karşıya kalsan mesela gerçek hayatta?

3. Peki böceklerle aran nasıl?

4. Mesela şöyle örümcekler?

5. Ya da şöyle bir canlı?

6. Sivilceler?

7. Ya da onları patlatmak?

8. Tripofobi hakkında bilgin var mı? Gözenekli ve delikli yapılara duyulan tiksinti demek kısaca. Devam etmek istiyorsun değil mi?

9. Gözenekler.

10. Delikler.

11. Ve daha nicesi..

12. Biraz da tırnaklara girelim. Ama iyi idare ettin. Sona az kaldı...

13. Görüntüsü mü daha kötü yoksa hissettirdikleri mi?

14. Hmm...

15. TESTİ BİTİRDİN ÇABUK BİRİNİ SEÇ HANGİSİNİ GÖRMEK İSTERSİN?

Köpekler!
Kediler!

Olmadı...

Belki de küçümsedin aman ne olacak dedin geldin, belki de kendini sınamak için geldin. Belki de öylesine tıkladın, bilmiyoruz. Ama anladığımız kadarıyla sen tamam gibisin. Lütfen bize kızıp sinirlenmek yerine, "son soruyu görmek imkansız!" savımızın doğru olduğunu farkedip, bizi takdir et 😇

TEBRİKLER!

media.giphy.com

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu kedilerin güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

TEBRİKLER!

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu köpeklerin güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
utku-zayim

sonuncusu....

duru-bicakci

birinci soru zordu bence :O

sudem-dogan

en iğrenci 11. soruda

beril-ceylandag

benim böceklere acayip tikim var hiç sevmem ve korkarım geçengün yerleri silerken terliğimin içine bton böceği giriyordu Allah tan annem aldı bidaha o terliği giymedim ve tırnaklarada dayanamıyorum.

mirac-demiral

gerçekten tripofobi olduğu yerlerde çok zorlandım çünkü bendede o fobi var ama hep sine baktım bide bütün tırnakların olduğu ve fobinin olduğu yerler iğren değildi korkunçtu bence ama bu benim fikrim

Görüş Bildir