Hemcinsleriyle Anlaşamayanlar Buraya! Karşı Cinsten Ev Arkadaşına Sahip İnsanların Bildiği 13 Durum

66PAYLAŞIM

Büyük bir çoğunluk hemcinsiyle ev arkadaşlığı yapsa da, özellikle kişi sayısı çift sayıyı geçtiğinde anlaşmazlıklar başlar. Aynı evi bir başkasıyla paylaşırken her zaman umduğumuzu bulamayabiliriz. Kimisi için söz konusu olmasa da, karşı cinsten biriyle evi paylaşmak aslında iyi bir fikir olabilir! Siz ne dersiniz?

1. Eğer ortak ayakkabılık kullanılıyorsa, muhtemelen evdeki erkek bireye pek yer kalmaz.

2. Kadınların tuvalete girdiklerinde sıklıkla karşılaşacakları manzara bellidir.

O klozet kapakları asla kapanmaz!

3. Pek çok yerin aslında temel amacı dışında da kullanılabildiği öğrenilir.

4. Maalesef, evin çeşitli bölgelerinde özellikle erkek birey tarafından terk edilmiş çoraplara rastlanılabilir :(

5. Her yerde saç var, yerlerde saçlar, kimin bu saçlar BİLEBİLİRSİNİZ.

6. Bir kedi ponçikliğinde olması mümkün değil tabi ama, erkek bireyin de vücut tüylerinin evin her yerinde yer alabilir.

7. Özellikle ayın belli dönemlerinde evdeki abur cubur ve özellikle çikolataların kim tarafından tüketildiği son derece bellidir.

runeatrepeat.com

8. Kadın bireyin bütün duygularıyla paylaştığı bir olayda duygusallığı tavan yapmışken muhtemelen "ee, ne var bunda" gibi bir tepkiyle karşılaşabilir.

9. Evde hakimiyeti kimin kurduğuna dair konu tartışmaya kapalıdır.

10. Evdeki erkek üyenin futbol maçı izlerken içinden çıkan bir diğer üyeyle birlikte aslında evde 3 kişi olduğu fark edilir.

11. Her şeyin moda göre değişebileceği, bir dünya eşya içinde aslında hiçbir şey yokmuş gibi düşünüleceği gerçeği bir süre sonra evdeki herkesi etkisi altına alır.

12. Muhtemelen hemcinslerle kurulamayan samimiyet ve güven ortamı ev arkadaşınızla gerçekleşir.

13. Zamanla karşı cinse karşı şikayetler azalır. Çünkü artık "beni hiç anlamıyoo!" şikayetine fırsat vermeyecek bir ev arkadaşına sahipsinizdir.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alp_er

#1 deki erkek ayakkabısı değil bildiğin erkek.

muhammed-tanrikulu1

gence cok da anlatıldığı gibi degil. unifersute birunci sinifrs bir kiz ile eve çıkacaktık zor kaçtım. ikinci sinifta iki eriek uc kizin evinde kaldık idare eder diyebilirim. sonrasinda başka bir arkadas ile iki erkek eve çıktık. en huzurlu zamanlarım bunlardı. 2.5 yil şeker gibi yaşadık.

bayan-sinir

Ben bir kadınım,ev arkadaşım da yok ama eğer olsaydı kesinlikle hemcinsimle ev arkadaşı olmam. Gereksiz muhabbetleri,gereksiz kuruntuları,gereksiz kıskançlıkları(bazı kadınlardan söz ediyorum.) hiç eksik olmuyor. Bence karşı cinsle çok daha iyi ev arkadaşı olunur. Bir de karşı cinsten iki insanın aynı evde yaşaması için ille de evlenmeleri,sevgili olmaları gerekmiyor. Ya da aralarında cinselliğin geçmesi gerekmiyor. Bazı insanların karşı cinsten iki insanın da arkadaş,dost,kanka,ev arkadaşı olabileceğini idrak etmesi gerek.

spleace

Ne kadar garipsin. Önce kadınları genelleyerek asla hemcinsimle cinsimle eve çıkmam diyorsun, sonra bazılarını ön yargılı olmakla suçluyorsun.

the-raven

Çok yaşa.

Görüş Bildir