Hayranlarına Kaba Davranarak Nankör İthamına Maruz Kalmış 13 Ünlü ve Kalp Kırma Vakaları

1.8bPAYLAŞIM

Seda Sayan'ın da dediği gibi; "yediğim kaba pislemem be..." 

Bazı ünlüler maalesef ki onlara kazanç sağlayan hayranlarına bazen fazlasıyla kötü davranabiliyorlar. Sosyal medya sayesinde gıybetin su gibi aktığı çağımızda da, bu tarz kaba hareketler saniyesinde duyuluyor. 

İşte o ünlüler ve vakaları!

1. Justin Bieber bu konuda sicili en kabarık olanlardan biri!

Bir hayranına "şişman balina" diye hakaret mi etmedi, başka bir hayranını yumruklamadı mı... Bieber'ın vakaları yazmakla bitmez! Genç sanatçı en güncel olarak da bir hayranını "ne kadar kaba ve yüzsüzsün" diye ulu orta azarlayarak ağlatmıştı. Yaşlandıkça düzelir sandığımız Bieber, maalesef ki giderek daha kaba biri olmaya devam ediyor.

2. Diva tavırları zaten açıkça bilinen Jennifer Lopez, kendisini imza istemek suretiyle rahatsız eden bir temizlik görevlisini işten attırdı.

Kendisi gibi latin kökenli olan temizlikçi kadını işten attırdığını inkar eden Lopez, genelde hayranlarına ilgisiz davranmasıyla bilindiği için bu haberi pek yadırgayan olmamış!

3. Ariana Grande, onu alkışlayan hayranlarına gülümseyerek sessizce "umarım hepsi ölür" dediği için sahne ekibinden büyük tepki gördü.

Genç şarkıcının sadece hayranlarına değil, dışarıdaki "sıradan" insanlara da fazlaca kaba davrandığı biliniyor.

4. Kanye West, bir konser sırasında tekerlekli sandalyede oturan bir hayranına "ne duruyorsun, haydi ayağa kalk!" diye bağırdı.

Lakin bu gafın kötü niyetten değil, salaklıktan kaynaklandığını düşünüyoruz. Batı medyası yine de Kanye'ye bizim kadar merhametli davranmadı!

5. Robert Pattinson, onu şöhrete ve bolca paraya kavuşturan Alacakaranlık serisinin hayranları için "işsizler" tarzı bir ithamda bulundu...

Filmleri hiç sevmediğini söyleyen Robert, hayranları için de "ergen olanlar neyse ama yetişkin olanları da var; olmayan fantastik bir dünyaya kapılıp tüm gün kıçlarının üzerinde oturuyorlar" dedi. 

Hadsiz ve terbiyesizce!

6. Christian Bale kendisinden imza isteyen bir çocuğu "eğitmeye" kalktı.

Yaptığı hareketin "rahatsız edici" olduğunu küçük çocuğa sakin ama sert bir şekilde tekrarlayıp duran Bale, kendisinden özür diletti ve çocuğu ağlattı.

O kadar dil dökeceğine bir imza veriver işte çocuğa ya! Bir ömür boyu hatırlayacak belki de!

7. Rihanna 17 yaşındaki bir hayranının fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşarak kızcağızı yerin dibine gömdü.

Olay ise tam olarak şöyleydi: Genç kız mezuniyet balosu için Rihanna'nın giydiğine çok benzer bir kıyafet diktirdi, bir fotoğraf çektirdi ve Rihanna'ya gönderdi. Rihanna ise "şaka" maksatlı, kızın fotoğrafını aşağılayıcı ve dalga geçici yorumlarla paylaştı. Tercümesi "hayaller-hayatlar"a kadar indirgenebilecek olan şakalarından sonra "o kız şaka yaptığımı biliyor" dedi; oysa genç kız çok kırıldığını açıkladı.

8. Madonna kendisinden imza isteyen bir hayranına imza vermek yerine, "Fuck You" yazdı.

Böylesine belgeli bir kabalık elbette ki tepki getirdi fakat Madonna bu...

9. Adam Levine, kendisinden imza isteyen kız grubunun içinden birine "çirkin kızlara imza vermiyorum" dedi.

Kızcağızı ağlattı. Terbiyesiz!

10. Jared Leto, konseri sırasında şarkılarına eşlik etmediğini fark ettiği bir hayranına şarkıyı söylemesi için ısrarda bulundu. Ardından da küfür etti...

Oysa şarkıyı söylemesi için ısrar ettiği hayranı, İngilizce bilmiyordu. Genç kızı koca salonun ortasında rencide ettiğiyle kaldı.

11. Kylie Jenner ünlüler aleminin en kibirlisi olarak biliniyor...

Kylie bir keresinde, bir hayranının onun için özel yaptığı ve güzelce süslediği pastayı "şaka" maksatlı bekleyen kalabalığın üzerine attı.

12. Eminem zaten hayranlarının ilgisinden bunaldığını her daim dile getiriyor...

Defalarca hayranlarını görmezden geldi, hatta bu konuda şarkı bile yazdı.

13. Tom Cruise asla imza vermiyor, defalarca da hayranlarını azarlamışlığı var.

Lakin herkes Tom Cruise'un yapı olarak huysuz, hatta kendi kızına bile mesafeli biri olduğundan bahsediyor. 

Paraları cebe indirirken iyi tabi, hayranlara gelince yalandan bir gülücük bile zor geliyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ezgibaqci

gerzek tiplerden gerzek tavırlar

ilkim-akdemir

arianatorum ve şuan çok şaşırdım

nsansn-jajasjak

bu kylie hanıma noluyor ya vasıfsız kadın durduk yere doğduğu aile sayesinde ünlü oldu oturduğu yerden marka çıkardı falan

elif-erkan1

...

azssa9896

5. deki Robert Pattinson gayet haklı ve güzel bir uyarıda bulunmuş. Çok açık bir şekilde mesaj vermiş. Bunda bir sorun yok aksine takdir edilmesi gereken bir davranış. 11. Ünlüler dünyasının en kibirlisi Kylie değil net İbrahimoviçtir. Son olarak da alayının, özellikle de alayının amına koyayım. Hiçbiri bir Keanu Reeves, bir Denzel Washington, bir Angelina Jolie değildir.

azssa9896

şöyle bir okudum da niye bu kadar umrumda olmuş orasını anlamadım açıkcası :D her neyse. okuyun işte.

Görüş Bildir