Görüş Bildir
Haberler
Harun Erdenay: "Aziz Yıldırım'la Aynı Düşünceleri Paylaşıyorum"

Harun Erdenay: "Aziz Yıldırım'la Aynı Düşünceleri Paylaşıyorum"

Enver K.
27.08.2015 - 14:01
İçeriğin Devamı Aşağıda

TBF Başkanı Harun Erdenay, Aziz Yıldırım-Ergin Ataman gerginliğinin ardından resmi siteden bir açıklama yaptı.

TBF Başkanı Harun Erdenay, 'Milli Takım antrenörünün sadece Milli Takımı çalıştırması konusunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım ile aynı düşünceleri paylaşıyorum. Bunun değerlendirmesini önümüzde oynayacağımız Avrupa Şampiyonası sonrası yapacağız.' sözleriyle Ergin Ataman'la Avrupa Şampiyonası sonrası yolların ayrılacağı sinyalini verdi.

Harun Erdenay'ın sözleri şöyle;

Birkaç gün önce bazı medya organlarına verdiğim demeçte üst düzey bir antrenörü, 10 ay boşta oturtup, 2 ay Milli Takım’ı çalıştırmaya ikna etmenin mümkün olamayacağını dile getirmiştim.

Biz Sayın Ergin Ataman ile Milli Takım antrenörlüğü konusunda anlaşma imzaladığımızda kendisi zaten hali hazırda Galatasaray Spor Kulübü’nün sözleşmeli antrenörüydü.

Ben de Milli Takım antrenörünün sadece Milli Takımı çalıştırması konusunda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım ile aynı düşünceleri paylaşıyorum.

Bunun değerlendirmesini önümüzde oynayacağımız Avrupa Şampiyonası sonrası yapacağız.

Zaten FIBA’nın değişen kuralları sonrası milli maçlar 2016 Kasım ile 2017 Mart ayları arasında oynanacak.Haliyle de böyle bir uygulamaya gitmek gerekecek.

Ancak şu an Milli Takımımız’ın hedefine ulaşması için kenetlenme ve destek verme zamanıdır.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ın söylediklerini tartışabiliriz. Ama bu açıklamaların zamanlaması yanlış olmuştur.

Milli Takım’a her zaman destek olan, her kategoride oyuncu veren Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bu şampiyonada da, öncekilerde olduğu gibi 12 Dev Adam’a tam destek vereceğinden şüphem yoktur.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.

Skorer

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0