Hangi Süper Kahramansın?

 > -

Herkesin hayalidir süper güçlere sahip olup, kahramanlıklar yapmak.

Süpersiniz, o ne şüphe!.. Ama hangisi? Testi yapın, öğrenin!

Buradan esinlenilmiştir!

İlkokulda hangi "kol"un başkanıydın?

Lütfen kendine bir özeleştiri yap!

Klavyenin başındayken genelde nasıl gülersin?

Kurtarmak istediğin Leonardo'yu seç!

Oscar'sız Leonardo
'Demir Maskeli Adam'daki Leonardo
'Titanic'teki Leonardo
'The Departed'daki Leonardo
'Inception'daki Leonardo
'Aviator'daki Leonardo

Patronun ya da hocan seni nasıl tanımlıyordur?

Bir pide seç!

Kapalı
Karışık
Kıymalı
Kuşbaşılı
Kavurmalı
Kaşarlı

Sıklıkla söylediğin yalan hangisidir?

Hangi lider yaptıklarıyla sana ilham vermiştir?

Napolyon
Dalai Lama
Mandela
Gandhi
Abraham Lincoln
Che Guevara

Aşağıdaki muhteşem insanlardan hangisi, sana göre daha kahraman?

"Superman" çıktı!

Bazı insanlar şanslı doğar. Kötü, yanlış ve hata da yapsalar, sonunda eğrisi doğrusuna denk gelip bir şekilde harika olur (Anlamak Güç!). İşte siz bu familyadansınız: Kusursuzlar. Burada "ler-lar" çoğulunu kullanmak da yersiz; çünkü sizden, en azından bu dünyada 1 tane, uzayı bilemiyoruz tabii ki :)

"Batman" çıktı!

Siz, başkaları gibi ne yazık ki şanslı değilsiniz. Sizin öyle doğaüstü güçleriniz yok. Ne yaptıysanız, ne başardıysanız tırnaklarınızla kazıya kazıya yaptınız. Mükemmeliyetçisiniz ayrıca. Daha doğrusu mükemmeliyetçi ve ayrıntıcı olmak zorundasınız. Yoksa bu dünya (Gotham City de olabilir :) batar gider. Bu sizin alemet-i farikanız!

"Örümcek Adam" çıktı!

Siz diyince akla ilk gelen kavram, mütevazilik. Birinden güzel bir şey duymaya görün, hemen yüzünüz kızarır. Ama bu mütevazilik asla kibirden gelme değil, sizin yaratılışınız öyle. Yardımsever olduğunuzu bilmem söylemeye gerek var mı?  Ancak bu yardımseverliğiniz başınıza bela. Hep yanlış anlaşılıyorsunuz. Yok arkadaş, insanlara iyilik falan yapmayacaksın!

"Iron Man" çıktı!

Tam anlamıyla işkolik olduğunuzu söylemek gerek. İşinizle evlisiniz; hatta biriyle evlenecek olsanız o sizin işinize yarayacak birisi olması lazım. Faydacısınız çünkü. Mesela birisi size çekirdek verip "al çitle" dese, siz ondan bir çekirdek endüstrisi bile kurabilirsiniz.

"Thor" çıktı!

Eğlenceli ve şakacısınız, burası kesin. Ve fakat birisi size ya da çevrenizdekilerinize (ve en önemlisi yemeğinize :) zarar verdiğinde, sizden tehlikelisi yok: Bir ölüm makinesine evrilebilirsiniz saniyede. Eee en nihayetinde tanrısınız siz!

"Hulk" çıktı!

Sizi kızdırmak, bir ademoğlunun başına gelebilecek en kötü şey sanırım. İçinizde patlamaya hazır bir volkan var. Ayrıca durduk yere kızmıyorsunuz pek tabii ki. Sizin gibi iyi bir insan için bu dünya çok adaletsiz ve kokuşmuş. Sizin de bu adaletsizlik karşısında tepenizin tası atıyor haliyle (tepenin tası atması eylemi, biraz eksik kaldı değil mi? :)

"Wolverine" çıktı!

Sizin kadar karizmatik bir insan var mı şu dünyada, sorulması gerek! Bir kere, tek başınıza halledemeyeceğiniz bir iş yok.. Sizin yanınızdayken insanlar kendini güvende hissediyor; çünkü beceriklisiniz ve de tecrübelisiniz. Ayrıca oldukça şüphecisiniz. Bir kere de bu şüpheleriniz haksız çıksa. Ehh haliyle yılların tecrübesisiniz, bay/bayan yalnız kurt!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebru-ilbey

süpermen

betul-kaya23

Thor

ahmet-can-ozay1

spıderman

hamza-etik

"Wolverine" çıktı! Sizin kadar karizmatik bir insan var mı şu dünyada, sorulması gerek! Bir kere, tek başınıza halledemeyeceğiniz bir iş yok.. Sizin yanınızdayken insanlar kendini güvende hissediyor; çünkü beceriklisiniz ve de tecrübelisiniz. Ayrıca oldukça şüphecisiniz. Bir kere de bu şüpheleriniz haksız çıksa. Ehh haliyle yılların tecrübesisiniz, bay/bayan yalnız kurt!

sude-gonul2

süpermaen

Başlıklar

Batman
Görüş Bildir