Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Lüks Marka Senin Ruhunu Yansıtıyor?

-

Her insanın olduğu gibi her markanın da bir karakteri oluyor. Şimdi senin ruhunun hangi markayla özdeşleştiğini öğrenmek istiyorsan testi çözmeye başlayabilirsin.

1. Bu giyim tarzlarından hangisini beğenirdin?

2. Sevgilin seni terk etse vereceğin tepki hangisi olurdu?

Bir ton laf sayıp içimi rahatlatırım
Hayatım mahvolmuş, ne tepkisi ağlaya ağlaya ölürüm...
Sıradaki adayları değerlendiririm
Amaaan o beni kaybetti

3. Ailen istemediğin bir bölümü okumanı istediğinde tepkin ne olur?

Hiç umrumda olmaz canımın istediğini yaparım
Onları ikna etmek için elimden gelen her şeyi yaparım
Asla onları dinlemem, gerekirse kavga çıkarırım
Ne diyebilirim ki, onlar istedikten sonra bana laf düşmez

4. Bu filmlerden hangisi favorin olurdu?

Esaretin Bedeli
V For Vandetta
Amelie
Never Back Down
Sex and The City
Kız Kardeşimin Hikayesi

5. Hoşlandığın kişiye nasıl açılırdın?

Benden iyisini mi bulucak gider çat diye söylerim
Önce kendimi sevdirmek için elimden gelen her şeyi yaparım sonra zaten kendi gelir
Ay ben asla yapamam bunu
Açılmama gerek olcağını sanmıyorum zaten o bana gelir...

6. Bu şarkılardan hangisi seni anlatıyor?

Sezen Aksu - Küçüğüm
Beyonce - Flawless
Özlem Tekin - Dağları Deldim
Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin

7. Sana en sık söylenen cümle nedir?

Ya ne giysen yakışıyor
Bak sakin ol, hemen parlama
Buna da ağlamayacaksın heralde?
Kendini bu kadar hırpalama, bıkmadın mı çalışmaktan?

8. Bu aksesuarlardan birini seç bakalım

9. Eski sevgilin, gelip özür dilediğinde tepkin ne olur?

Canım ya o da nasıl üzülmüş baksana, hemen affederim
Yarım ağız kabul ederim işte özrünü...
Asla affetmem, bir kere üzen bi daha üzer
Tek özürle olmaz süründürürüm

10. Son olarak bu ünlü oyunculardan hangisiyle sevgili olmak isterdin?

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin!

Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok!

İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.

Sen tam bir Versace ruhuna sahipsin!

Her konuda olan duygusallığın, insanları hiç bir zaman kırmak istemeyen tavrınla tarzın birleştiğinde ortaya Versace ruhun çıkıyor!

Versace kardeşlerin kurduğu marka Donatella'nın abisi öldükten sonra tamamen duygu atölyesi olarak tabir ettiği bir markaya dönüşüyor. Ürettikleri, tasarladıkları tüm ürünlerde duyguların naifliği, güçlü duruşu ve zerafeti tamamıyla senin hayattaki duruşunla örtüşüyor.

11. Sen kesinlikle Chanel ruhuna sahipsin!

Özgüven bir insana bu kadar mı yakışır!

Her girdiğin ortamda tavrın, tarzın ve havalı duruşunla gözleri üstüne toplayan halin ile tabi ki Chanel senin karakterinle birebir uyuşuyor. Tıpkı Chanel'in üretim yaptığı her alanda en iyisi olması gibi sen de kıyafetinden kokuna  kadar her şeyinle kıskanılacak birisin.

Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin.

Her zaman kendi bildiğini okursun!

Sen asla hayatın klişe kalıplarına kendini sıkıştırmazsın, canın ne istiyorsa, nasıl mutlu olacaksan o şekilde yaşarsın. Değişik tarzın ile hep dikkat çekersin. Tıpkı Prada gibi sıradışı olmanın güzelliklerinin farkındasındır. Aynı zamanda da kadının gücünü her seferinde ön planda tutan marka bu yönüyle seninle ikiz diyebiliriz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin. Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin. Her zaman kendi bildiğini okursun! Sen asla hayatın klişe kalıplarına kendini sıkıştırmazsın, canın ne istiyorsa, nasıl mutlu olacaksan o şekilde yaşarsın. Değişik tarzın ile hep dikkat çekersin. Tıpkı Prada gibi sıradışı olmanın güzelliklerinin farkındasındır. Aynı zamanda da kadının gücünü her seferinde ön planda tutan marka bu yönüyle seninle ikiz diyebiliriz.

melisa40

Sen tam bir Versace ruhuna sahipsin! Her konuda olan duygusallığın, insanları hiç bir zaman kırmak istemeyen tavrınla tarzın birleştiğinde ortaya Versace ruhun çıkıyor! Versace kardeşlerin kurduğu marka Donatella'nın abisi öldükten sonra tamamen duygu atölyesi olarak tabir ettiği bir markaya dönüşüyor. Ürettikleri, tasarladıkları tüm ürünlerde duyguların naifliği, güçlü duruşu ve zerafeti tamamıyla senin hayattaki duruşunla örtüşüyor.

ela-ilkim-cakir

CHANELLLLL

pedro-pascal

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin! Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok! İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.bide; Sen kesinlikle Chanel ruhuna sahipsin! Özgüven bir insana bu kadar mı yakışır! Her girdiğin ortamda tavrın, tarzın ve havalı duruşunla gözleri üstüne toplayan halin ile tabi ki Chanel senin karakterinle birebir uyuşuyor. Tıpkı Chanel'in üretim yaptığı her alanda en iyisi olması gibi sen de kıyafetinden kokuna kadar her şeyinle kıskanılacak birisin.

gzm-ynklr

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin! Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok! İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.

Görüş Bildir