Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Lüks Marka Senin Ruhunu Yansıtıyor?

-

Her insanın olduğu gibi her markanın da bir karakteri oluyor. Şimdi senin ruhunun hangi markayla özdeşleştiğini öğrenmek istiyorsan testi çözmeye başlayabilirsin.

1. Bu giyim tarzlarından hangisini beğenirdin?

2. Sevgilin seni terk etse vereceğin tepki hangisi olurdu?

Amaaan o beni kaybetti
Sıradaki adayları değerlendiririm
Hayatım mahvolmuş, ne tepkisi ağlaya ağlaya ölürüm...
Bir ton laf sayıp içimi rahatlatırım

3. Ailen istemediğin bir bölümü okumanı istediğinde tepkin ne olur?

Asla onları dinlemem, gerekirse kavga çıkarırım
Ne diyebilirim ki, onlar istedikten sonra bana laf düşmez
Hiç umrumda olmaz canımın istediğini yaparım
Onları ikna etmek için elimden gelen her şeyi yaparım

4. Bu filmlerden hangisi favorin olurdu?

Never Back Down
Amelie
Esaretin Bedeli
Kız Kardeşimin Hikayesi
V For Vandetta
Sex and The City

5. Hoşlandığın kişiye nasıl açılırdın?

Ay ben asla yapamam bunu
Önce kendimi sevdirmek için elimden gelen her şeyi yaparım sonra zaten kendi gelir
Benden iyisini mi bulucak gider çat diye söylerim
Açılmama gerek olcağını sanmıyorum zaten o bana gelir...

6. Bu şarkılardan hangisi seni anlatıyor?

Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin
Özlem Tekin - Dağları Deldim
Sezen Aksu - Küçüğüm
Beyonce - Flawless

7. Sana en sık söylenen cümle nedir?

Bak sakin ol, hemen parlama
Kendini bu kadar hırpalama, bıkmadın mı çalışmaktan?
Buna da ağlamayacaksın heralde?
Ya ne giysen yakışıyor

8. Bu aksesuarlardan birini seç bakalım

9. Eski sevgilin, gelip özür dilediğinde tepkin ne olur?

Tek özürle olmaz süründürürüm
Canım ya o da nasıl üzülmüş baksana, hemen affederim
Asla affetmem, bir kere üzen bi daha üzer
Yarım ağız kabul ederim işte özrünü...

10. Son olarak bu ünlü oyunculardan hangisiyle sevgili olmak isterdin?

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin!

Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok!

İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.

Sen tam bir Versace ruhuna sahipsin!

Her konuda olan duygusallığın, insanları hiç bir zaman kırmak istemeyen tavrınla tarzın birleştiğinde ortaya Versace ruhun çıkıyor!

Versace kardeşlerin kurduğu marka Donatella'nın abisi öldükten sonra tamamen duygu atölyesi olarak tabir ettiği bir markaya dönüşüyor. Ürettikleri, tasarladıkları tüm ürünlerde duyguların naifliği, güçlü duruşu ve zerafeti tamamıyla senin hayattaki duruşunla örtüşüyor.

11. Sen kesinlikle Chanel ruhuna sahipsin!

Özgüven bir insana bu kadar mı yakışır!

Her girdiğin ortamda tavrın, tarzın ve havalı duruşunla gözleri üstüne toplayan halin ile tabi ki Chanel senin karakterinle birebir uyuşuyor. Tıpkı Chanel'in üretim yaptığı her alanda en iyisi olması gibi sen de kıyafetinden kokuna  kadar her şeyinle kıskanılacak birisin.

Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin.

Her zaman kendi bildiğini okursun!

Sen asla hayatın klişe kalıplarına kendini sıkıştırmazsın, canın ne istiyorsa, nasıl mutlu olacaksan o şekilde yaşarsın. Değişik tarzın ile hep dikkat çekersin. Tıpkı Prada gibi sıradışı olmanın güzelliklerinin farkındasındır. Aynı zamanda da kadının gücünü her seferinde ön planda tutan marka bu yönüyle seninle ikiz diyebiliriz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin. Sen kesinlikle Prada ruhuna sahipsin. Her zaman kendi bildiğini okursun! Sen asla hayatın klişe kalıplarına kendini sıkıştırmazsın, canın ne istiyorsa, nasıl mutlu olacaksan o şekilde yaşarsın. Değişik tarzın ile hep dikkat çekersin. Tıpkı Prada gibi sıradışı olmanın güzelliklerinin farkındasındır. Aynı zamanda da kadının gücünü her seferinde ön planda tutan marka bu yönüyle seninle ikiz diyebiliriz.

melisa40

Sen tam bir Versace ruhuna sahipsin! Her konuda olan duygusallığın, insanları hiç bir zaman kırmak istemeyen tavrınla tarzın birleştiğinde ortaya Versace ruhun çıkıyor! Versace kardeşlerin kurduğu marka Donatella'nın abisi öldükten sonra tamamen duygu atölyesi olarak tabir ettiği bir markaya dönüşüyor. Ürettikleri, tasarladıkları tüm ürünlerde duyguların naifliği, güçlü duruşu ve zerafeti tamamıyla senin hayattaki duruşunla örtüşüyor.

ela-ilkim-cakir

CHANELLLLL

justice_fighter

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin! Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok! İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.bide; Sen kesinlikle Chanel ruhuna sahipsin! Özgüven bir insana bu kadar mı yakışır! Her girdiğin ortamda tavrın, tarzın ve havalı duruşunla gözleri üstüne toplayan halin ile tabi ki Chanel senin karakterinle birebir uyuşuyor. Tıpkı Chanel'in üretim yaptığı her alanda en iyisi olması gibi sen de kıyafetinden kokuna kadar her şeyinle kıskanılacak birisin.

gzm-ynklr

Sen kesinlikle bir Louis Vuitton ruhuna sahipsin! Senin hırsın ve azminle yapamayacağın hiç bir şey yok! İşte tam bu noktada Louis Vuitton da senin gibi müthiş azmini kullanarak henüz çırakken ustalarından öğrendiği bilgilerle kendini geliştirip bu dünya devi olan markayı kurdu. Aynı zamanda Fransız asıllı olan marka, senin ne kadar kibar ve zarif olmanla da birebir örtüşüyor.

Görüş Bildir