Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Dönemin Kadınısın?

-

Hangi dönemin kadınısın sen? Altından taçlar, parmaklara abartı yüzükler mi takarsın, tiril tiril beyaz, ekru bluzlar, sandaletler mi giyersin yoksa kulelere kapatılmış gizemli bir hayat mı istersin, ya da özgür ruhum ben, dilediğimi yaparım mı dersin?

1. Tatlı bir soruyla başlayalım. Bir sağa bir sola dönüyorsun ama kesinlikle uyuyamıyorsun belli ki bir şeyler yemeden uyku sana haram. Bu durumda bize bir gece yemeği seç?

Izgara balık
Zengin kremalı bir pasta
Buz gibi, bir tabak karpuz
Bol kaşarlı bir güveç

2. Bir kadını belki de en çok mutlu edecek şey içten gelen bir hediyedir. Peki hangi hediye seni daha çok mutlu eder?

Fantastik bir kitap
Mücevher
Yüklü bir çek
Sanatsal bir obje

3. Bu minnoş hayvanlardan hangisiyle yolculuk yapmak isterdin?

4. Sefan bol olsun cicim, aşağıdakilerden hangisiyle rahatlarsın?

Soğuk bir şarap
Aromalı puro
Tabii ki alışveriş
Doyana kadar değil ölene kadar tatlıı...

5. Evet büyük bir ikramiyeyi kaptın bakalım, ilk önce ne alırsın?

Bir pasta evi açarım.
Araba, istersen önündekini de alabilirsin.
Hadi iyisin pilot benden.
Bir ev alırım.

6. Doğanın her hali bir başka güzeldir ama hangisi sana daha iyi hissettirir?

7. Evet çalışkan kadın, en sevdiğin ders?

Tarih
Coğrafya
Matematik
Edebiyat

8. Vee son olarak telefonunun şarjı bitiyor, nasıl hissedersin?

Artık başka bir şeye ihtiyacım yok, bittim ben.
Günlerce doldurmasam da olur.
Bitkisel hayata geçerim.
Oh bir kaç saat ulaşılmazım.

Hırslı ve biraz mağrur: Roma kadınısın!

Evet Milattan önce 9. yüzyıldayız hanım hanımmm... Akdenizi çevreleyen muazzam bir imparatorluk, savaşan ruhlar, kirli seks, tüccarlar, gladyatörler, ihtiras ve korku... Hepsini görmüş geçirmişsin, uzun uzun tül tül elbiseler giyip süzülmelisin, kollarını Akdeniz'e doğru açıp denizden gelen rüzgarın kokusunun içine çekmelisin. Son olarak Kleopatra'ya kin gütme bizce onun da haklı olduğu mevzular var ;)

Gizemli bir Mısır kadınısın!

Mısır İmparatorluğu; dünyanın en güçlü imparatorluklarından biridir. Milattan önce 5000'lere git bakalım hanımefendi; ihtiras, entrika, güç "Nil Nehri" boyunca uzanan bereket. Bu görkemli dönem senin işte. İhtişamın, gücün, Kleopatra ruhun var. Yapacak bir şey yok mutlaka onun genleri dokunmuştur senin de bir yerlerine ;)

Tam bir Osmanlı kadınısın!

Yerim seni ben beee, o cilve, o kodum mu oturturum edaları. Aynı zamanda dişi haykırış, bir adımı atmadan daha ikinicisinin planlarını yapmalar... Akıllı kadın olmak diye buna derim ben. O sarayın duvarlarının ah bir dili olsa da konuşsa, anlatırdı aslında neler dönmüş zamanında oralarda ;)

20. yüzyıl kadınısın!

Yaşadığım yüzyılı seviyorum ve hiç geri dönmeye niyetim yok, ben 20. yüzyıl kadınıyım ve tuttuğumu kopartırım diyorsun. Kariyer yaparım, çocuk bakarım, temizlik, yemek her şeyin üstesinden gelir, şortumu çekerim altıma, çantamı takarım  koluma, makyajımı yapar, dimdik yürür, yoluma devam ederim. Gel buraya alnından öpeceğim seni, helal sana!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
opheliax

Osmanlı :))

boltonlarin-remzi

romalıyım ulan.

pelin-tanhan

aşadığım yüzyılı seviyorum ve hiç geri dönmeye niyetim yok, ben 20. yüzyıl kadınıyım ve tuttuğumu kopartırım diyorsun. Kariyer yaparım, çocuk bakarım, temizlik, yemek her şeyin üstesinden gelir, şortumu çekerim altıma, çantamı takarım koluma, makyajımı yapar, dimdik yürür, yoluma devam ederim. Gel buraya alnından öpeceğim seni, helal sana!

ozlem023

Gizemli bir mısır kadinisin.

nergiz-sirinova

20. yüzyıl kadınısın! Yaşadığım yüzyılı seviyorum ve hiç geri dönmeye niyetim yok, ben 20. yüzyıl kadınıyım ve tuttuğumu kopartırım diyorsun. Kariyer yaparım, çocuk bakarım, temizlik, yemek her şeyin üstesinden gelir, şortumu çekerim altıma, çantamı takarım koluma, makyajımı yapar, dimdik yürür, yoluma devam ederim. Gel buraya alnından öpeceğim seni, helal sana!

Başlıklar

CinsellikFacebookMısırminnoşonediotatlı
Görüş Bildir