Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Çağatay Ulusoy'a Aşık Olmalısın?

249PAYLAŞIM

Biliyorum, cevabını duydum, HEPSİNE;)

1. Evet bu yakışıklı adama kavuşman için hemen başlıyoruz; parayla şımartılmak ister misin cicim?

Evet isterim
Hayır istemem
Para pistir ya!
Gerekli olduğu zaman neden olmasın

2. Aklına geleni hemen yapar mısın, yoksa planlı programlı mısındır?

Plansız adım atmam
Biraz deli dolu hallerim var arada plandan çıktığım olur evet
Hayatım plan yapmaya elverişli değil maalesef
Gerek yok güç bende zaten

3. Kıyafet seçimin nasıldır?

Sakil severim
Genç ruhuma göre takılırım işte
Soru mu her zaman mis ve bakımlıyımdır
Biraz kavgacı yapım var rahat giyinmem lazım sanırım dermişimm!

4. Bir erkekte aradığın en büyük özellik nedir?

Para
Sadakat
Dürüstlük
Tip yeterli benim için

5. Kullanmak istediğin araba hangisi?

Motor, araba istemez
Arabadan anlamam ama en güzel seri olsun lütfen
Normal ayarda bir şey işte
Mümkünse bisiklet

6. Sence erkekte sağlam karakter önemli midir?

Elbette çocuklarımın babası olacak ilerde
Olmasa bile ben onu adam ederim
Bana paradan bahset bebeğim ya karakter de neymiş

7. Peki erkeğinin eğitim seviyesi dersek ne dersin?

Yanıma yakışsın gerisi boş
Çok ama çok önemli
Nasıl soru bu ya seviyorum diyorum!
Ben okuturum onu!

8. Ve son sorun çapkın erkek sever misin?

Kesinlikle hayır, uğraşamam
Severim rekabet uyanık tutar
Ruh halime bağlı desem

Kirli Sakal Sarp Yılmaz !

Tetiğin ucunda değil arkasında olursan eğer süper bir adama aşıksın kızımmmm sen. Evet saçlarını kısaltan, kirli sakal bırakan Sarp karakterini canlandıran Çağatay, senin hayalindeki aşk. Güçlü, mücadeleci ve gözü kara bir polis. Her şeyiyle efsaneleşen ve bir ikon haline gelen bir karakter Sarp Yılmaz'la aşk yaşamak için bence bir an önce dövüş sporları ve silah kullanma dersleri almalısın... Bir de Melek kadar seveceği biri olmak istiyorsan dişleri tavşan kıvamına getirmelisin derim ben!

"Delibal" Çağatay! Barış Ayaz!

Evet serseri bir mimar ruhunda olan bu Çağatay senindir cicim. Yakışıklı , akıllı ve her şeyden önemlisi oldukça içten bu Çağatay. Yeme de yanında yat bence ama sadece yanında da yatılmaz ki anacığım bu adamın;) İnsanın ağzından girip burnundan çıkar ve istediğine ulaşır bu Çağatay! Unutma bunu kuzucum! Neşesi, sadakati, sonsuz sevgisi ile birlikte hangimizin kalbinde yer etmedi ki? Hayat dolu bir adamın hayatın kara deliğinin içine çekilmesini görmek, son vedasında ağlarken bile yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı Barış Ayaz'a veda etmekse işin en zor kısmı. Mutsuz son, mutlu sonsuz... Senin sonun mutlu olsun ama cicim olur mu.

"Medcezir" Yaman!

“O gün, sakin hayatımıza bir bomba düştü. Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.” Eğer kabul ediyorsan ahanda böyle bir hayatın olacak Yaman'la.Ne dersin? Olsun be, ben onun bebek yüzüne bakar bakar mutlu olurum diyorsan, buyur senindir! Maalesef yine talihsiz bir evlat burada Çağataycığım. Her canlandırdığı karakterlerde olduğu gibi burada da aç kalıyor, ama kuyruğu dik tutuyor tabir yerindeyse;) Hayatın önüne koyduğu tüm engellere, karşısına çıkan her zorluğa rağmen hiç yorulmayan ve kendisinden bile asla vazgeçmeyen Yaman Koper, senden neden vazgeçsin bebeğim!

Vay vayyy, Emir Sarrafoğlu!

Sonunda turnayı gözünden vurdun ve paralı bir Çağatay'ı buldun şekerim. Numara yapma lütfen sende seviyorsun kaliteli yaşamayı. Sevinmedin mi şimdi canım? Oh kaliteli kıyafetler, mis kokan parfümler ve seni seven bir adam düşün. Düşün bakimm ve hepp düşün:) Kusursuz, sadık ve sürprizler yapan bir sevgili modeline kim hayır der ki zaten? Farkındayım şekerim, Emir Sarrafoğlu, erkeklerimize kızların ne beklediğini, ne istediğini gösterip “Hadi oradan!” dedirtti. Ve kızlarımızın erkeklerden beklentilerini yükseltti. Sahip çık bu Çağatay'a, kaparlar vallahi:)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdurrahman-killibacak

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

gam6

sarp yılmaz anasını satim :D

kayra-guler1

delibal💕 Baris ayaz

dilara.koc

Evet serseri bir mimar ruhunda olan bu Çağatay senindir cicim. Yakışıklı , akıllı ve her şeyden önemlisi oldukça içten bu Çağatay. Yeme de yanında yat bence ama sadece yanında da yatılmaz ki anacığım bu adamın;) İnsanın ağzından girip burnundan çıkar ve istediğine ulaşır bu Çağatay! Unutma bunu kuzucum! Neşesi, sadakati, sonsuz sevgisi ile birlikte hangimizin kalbinde yer etmedi ki? Hayat dolu bir adamın hayatın kara deliğinin içine çekilmesini görmek, son vedasında ağlarken bile yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı Barış Ayaz'a veda etmekse işin en zor kısmı. Mutsuz son, mutlu sonsuz... Senin sonun mutlu olsun ama cicim olur mu.

penguen-geri-dondu

emir sarrafoğlu mu iyiymiş hacı :)))

Görüş Bildir