Görüş Bildir
Haberler
Hakan Gence Pınar Altuğ Röportajı! İşte Pınar Altuğ'dan Çok Konuşulan İtiraflar...

Hakan Gence Pınar Altuğ Röportajı! İşte Pınar Altuğ'dan Çok Konuşulan İtiraflar...

Müge Kakşi
15.05.2021 - 00:44

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ'dan gündeme bomba gibi düşen bir röportaj geldi. Oldukça sevilen güzel oyuncu zaman zaman özel hayatıyla ilgili gündem olurken bugün verdiği röportajında samimi ve dürüst cevaplarıyla da yine çok konuşuldu. İşte başarılı oyuncu Pınar Altuğ'un merak edilen röportajı ve samimi itirafları....

İçeriğin Devamı Aşağıda

İşte Pınar Altuğ'un Hakan Gence Röportajı

İşte Pınar Altuğ'un Hakan Gence Röportajı

“Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet” programına konuk olan Pınar Altuğ, “Eşini kıskandığın için ona kilo aldırdığın söylendi, doğru mu bu?” sorusuna şöyle yanıt verdi: 

“Ömrümde kocamla ilgili ‘Başkasına gider mi’ gibi kıskançlıklarım olmadı. Bu laf çürüyor. Bana göre kilolu olmak, sağlık açısından endişe verici. Yoksa nasıl göründüğün senin tercihindir. Yağmur’un kilo alması, kendi seçimiydi. Beni haftada 7 gün antrenman yaparken görünce, spor hayatına geri döndü. Dolayısıyla kilo verdi. Eve de bir spor salonu kurdum.”

"Ben Evlendim Kime Ne"

"Ben Evlendim Kime Ne"

Kimseye Sormadım

Ünlü oyuncu, eşiyle aralarındaki yaş farkı nedeniyle kendilerini eleştirenlere de tepki gösterdi: “Ben evlendim, kime ne? Sen evlenme, beğenmiyorsan! Evlenirken kimseye sormadım, dolayısıyla yorumlar da beni ilgilendirmiyor. Biz birbirimizi sevdik, evlendik. Bir de çocuk dünyaya getirdik, mutluyuz.”

Aşk kadınıyım

Hakan Gence, Pınar Altuğ’a “Aşk kadını mısın?” sorusunu da yöneltti. Oyuncunun yanıtı şöyle oldu: “Aşk kadınıyım. Benim hayatımda hiç hesaplar yoktur. Kalbimle hareket ederim. İş için de aynı şey geçerli. Âşıkken gözüm çok bir şey görmüyor. ‘Çevre bana ne der’ kısmını hiç umursamadığım için kalbim nereye götürüyorsa oraya gidiyorum.”

Erkekler Düz Kadınlar Çetrefilli

Erkekler Düz Kadınlar Çetrefilli

Pınar Altuğ, düşmanlık duygusunun kadınlarda daha fazla olduğunu söyledi: “Erkekler daha düzdür, kadınlar daha çetrefilli. Dolayısıyla düşmanlık da, laf söyleme de, hepsi kadınlarda daha çok var.”

Pınar Altuğ: Libidomu Yağmur'a sorun | Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın