Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hafriyat Kamyonu 'Eve' Girdi: Odasında Bilgisayar Başında Oturan Genç, Faciadan Kıl Payı Kurtuldu

 > -
Abone ol

İstanbul, Kağıthane'de kum yüklü bir hafriyat kamyonu, yokuş aşağı inerken kontrolünü kaybetti ve hızla bir apartmanın duvarına çarptı. Odasında bilgisayarı başında oturan ve neye uğradığını şaşıran vatandaş, şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu. 

Kaza, Kağıthane Telsizler Mahallesi'nde saat 10.00 sıralarında meydana geldi.

Yasin Çadırcı'nın kullandığı 34 AL 7632 kum yüklü kamyon, Boğazkale Sokak'tan yokuş aşağı indiği sırada kaymaya başladı.

Hızla ilerleyen kamyon, bir apartman dairesinin duvarına çarparak durabildi.

Kamyonun çarptığı dairede bilgisayarı başında oturan Muhammet Kaplan adlı genç, ölümden döndü.

"Deprem oluyor sandım, üzerime beton bloklar geldi" 🎥

Kaza anında odada bilgisayar masasında oturduğunu söyleyen Muhammet Sait Kaplan, "Ben bilgisayarın başında evde oturuyordum. Kamyon eve girdi. Başta  deprem oluyor sandım. Sonra üzerime beton bloklar geldi. Eşyalarım her şeyim gitti. Bende her hangi bir şey yok. Ben odada tektim, yan odada iki arkadaşım vardı." dedi.

Kazanın ardından bina sakinleri panikle dışarı çıktı.

Sürücü, kamyonun frenlerinin tutmadığını iddia etti... 🎥

Sürücü Yasin Çadırcı, "Ben buraları iyi bilmiyorum. Okula kum götürecektim. Beni buradan gideceğim okula götüreceklerdi. Ama almaya gelmediler.  Kamyonu çalıştırdım, yokuş aşağı inerken frenler tutmadı" dedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir