Güler Sabancı: 'Bakan Albayrak’ın Geçmişini Biliriz, Söylenenlerin Yapılacağına İnancımız Tam'

 > -

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün açıkladığı ekonomi modeline ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Albayrak'a yönelik" Enerji Bakanlığından tanırız, söylediğini yapan bir kişidir, söylenenlerin harfiyen yapılacağına inancımız tam" dedi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün merakla beklenen yeni ekonomi modelini açıkladı.

Bakan Berat Albayrak Yeni Ekonomi Modelini Açıkladı, İşte Detaylar... - onedio.com
Bakan Berat Albayrak Yeni Ekonomi Modelini Açıkladı, İşte Detaylar... - onedio.com

Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın yeni ekonomi hedeflerini açıkladığı toplantıya iş dünyasının önde gelen isimleri de katıldı. Toplantıya katılanlar arasında Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı da vardı. Toplantı sonrası gazetecilere değerlendirmede bulunan Sabancı, Albayrak'tan övgüyle söz etti. Güler Sabancı, şöyle dedi: 

"Sayın Bakanımızı Enerji Bakanlığı döneminden tanırız. Söylediğini yapan bir kişidir. Başarılı bir enerji bakanlığı yapmıştır. Bugün de bize orta ve uzun vadede yeni dönemin, dönüşüm döneminin, neler yapılacağının ana hatlarını verdi. İnanıyorum ki; önümüzdeki dönemde eylül başında Orta ve Uzun Vadeli çıktığında hepimiz, daha fazla detaylara hakim olacağız. Ancak duyduğumuz, Orta ve Uzun Vadeli planın ön hatları bakanımızın geçmişini de bildiğim için tek tek uygulanacağına, ülkemizin hak ettiği dönüşümü gerçekleştireceğine olan inancımız tamamdır"

İşte Güler Sabancı'nın o açıklaması:

Güler Sabancı'nın Bakan Albayrak'a yönelik sözleri sosyal medyada da yankı buldu. Yapılan yorumlardan bazıları şöyle...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir