Gözüne İlk Çarpan Renklere Göre En Baskın 5 Özelliğin Ne?

-

''Gözler sadece beynin algılamaya hazır olduğu şeyleri görür.''

Henri Bergson

1. Yapacağın şey çok basit! Bu karelerde gözüne çarpan ilk rengi seçmen! Mesela burada hangi renk dikkatini çekti?

2. Peki burada?

3. Ya bu eşsiz manzarada?

4. Acaba burada ilk hangi renk seni çekecek?

5. Pek seçeneğin yokmuş gibi görünen, ama aslında öyle olmayan bir tablo. Hadi söyle, hangi renk?

6. Hangisi hangisi, seni çeken renk söyle hangisi?

7. Nefes kesici, değil mi? Peki ama hangi renk sana "ben buradayım" dedi ilk?

8. Acaba burada ilk hangi renk seni kendine çekti?

9. Çok fazla renk vaaar! Ama acaba senin gönlünün rengi hangisi?

10. Vee son! Burada seni hangi renk çekti?

Karizmatik - Ayakları Yere Basan - Analitik - Duygusal - Ruhani

www.kaliteliresimler.com

Vay vay vay, hoş geldin karizmatik insan! Senin duygusal zekan mükemmele yakın ve bu sayede insanların hislerini okuyabiliyorsun. Maceraya açsın ve yaşama sevinciyle dolusun. Ayrıca sen çevrendeki her olaya mantıksal bir bakış açısıyla bakıyorsun bu da seni tam bir problem çözücü yapıyor. Tüm bu özellikler senin ne kadar olgun bir insan olduğunun kanıtı!

Kibar - Hayalperest - Sadık - Çalışkan - Dikkatli

favim.com

Hoş geldiniz efenim, nasılsınız? Dünyanın en naif insanlarından biriyle tanışma şerefine erdiğimiz için biz gayet iyiyiz 😊 Senin içinde sonsuz bir insan sevgisi var bu yüzden kimseyi incitmiyorsun, kimseye yalan söylemiyorsun. Ayrıca ayrıntılardan harikalar yaratan bir insansın sen, hayal gücünün geniş olması ve dikkatli olman bunun sebebi. Tüm bu özellikler senin içinde tam bir sanatçı ruhu olduğunun kanıtı!

Zeki - Meraklı - Yaratıcı - Sezgisisel - Sıradışı

24.media.tumblr.com

Vay vay kimler gelmiş. Geleceğin bilim insanı duruyor karşımızda. Öncelikle sen tam bir doğa aşığısın. Doğayı hem görsel olarak hem de mantıksal olarak çözmeye çalışıyorsun. Mükemmel bir gözlemcisin ve bu senin sürekli yeni fikirler üretmeni sağlıyor, kafanda hep bir projeyle dolaşıyorsun ve muhtemelen bunlardan birini hayata geçireceksin bir gün. Son sözümüz şu sana, parayı bulunca bizi unutma 😉

Enerjik - Hazır Cevap - Hırslı - Dobra - İyi Kalpli

tr.web.img1.acsta.net

Sen tam bir çılgınsın! Deli dolusun ve içinde sonsuz bir yaşama sevinci var. Neşeli davranışlarınla sadece kendini değil çevreni de mutlu ediyorsun, ortamların neşe kaynağı, aranan insanısın! Ayrıca mizah yeteneğin de çok gelişmiş, esprilerin tadından yenmiyor 😄 Hep gülmeye ve güldürmeye devam et çılgın insan!

Acımasız - Entelektüel - Anlayışlı - Samimi - Romantik

mi621.files.wordpress.com

Sen biraz taş kalplisin sanki! Ama bu bencil veya kötü niyetli olduğun anlamına gelmiyor. Özünde oldukça anlayışlı birisin ancak birisi sana ters bir şey yaptığında ona karşı inanılmaz bir öfke duyuyorsun. Bu yüzden kimse senin düşmanın olmak istemiyor, korkuyorlar senden. Son olarak karşı cins için oldukça etkileyicisin bunun sebebi ise entelektüel birikimin ve romantikliğin 😏

Prensipli - Rasyonel - Gergin - Bilgili - Sosyal

thetangential.com

Sen mükemmel bir planlayıcısın! Belki de bu testi çözmeyi bile planlamıştın 😊 Sen bir ay sonra ne yapacağını dahi  biliyorsun, hayata çok net bakıyorsun. Ayrıca değişmez prensiplerin var ve bunlardan vazgeçmen imkansız. Bu netlik seni biraz strese sokuyor ama sen bununla kolayca baş edebiliyorsun 💪 Tüm bunların yanında sosyal bir insansın ve arkadaş ortamında aranan kişisin.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mistymaydawn-serenairis

zeki - Meraklı - Yaratıcı - Sezgisisel - Sıradışı

zeyysu-miya

Enerjik hazir cevep hirsli dobra iyi kalpli 😁

caglayanyilmaz

Zeki - Meraklı - Yaratıcı - Sezgisisel - Sıradışı

emine-gunaltin

Prensipli - Rasyonel - Gergin - Bilgili - Sosyal Sen mükemmel bir planlayıcısın! Belki de bu testi çözmeyi bile planlamıştın 😊 Sen bir ay sonra ne yapacağını dahi biliyorsun, hayata çok net bakıyorsun. Ayrıca değişmez prensiplerin var ve bunlardan vazgeçmen imkansız. Bu netlik seni biraz strese sokuyor ama sen bununla kolayca baş edebiliyorsun 💪 Tüm bunların yanında sosyal bir insansın ve arkadaş ortamında aranan kişisin.

justice_fighter

Zeki - Meraklı - Yaratıcı - Sezgisel - Sıradışı Vay vay kimler gelmiş. Geleceğin bilim insanı duruyor karşımızda. Öncelikle sen tam bir doğa aşığısın. Doğayı hem görsel olarak hem de mantıksal olarak çözmeye çalışıyorsun. Mükemmel bir gözlemcisin ve bu senin sürekli yeni fikirler üretmeni sağlıyor, kafanda hep bir projeyle dolaşıyorsun ve muhtemelen bunlardan birini hayata geçireceksin bir gün. Son sözümüz şu sana, parayı bulunca bizi unutma 😉

Başlıklar

Bilimet
Görüş Bildir