Göz Makyajının Karakterini Nasıl Ortaya Koyduğunu Söylüyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Makyajımız da aynı kıyafetlerimiz gibi karakterimiz hakkında konuşur. Hadi sen de testi çöz ve göz makyajını ruh haline en uygun şekilde nasıl yapacağını öğren!

1. İlk olarak kendini bir kelime ile bize tanımlar mısın?

Pozitif
Şık
Şaşaalı
Sade

2. Yalnız başınayken yapmaktan en keyif aldığın şey ne?

Alışveriş tabii ki
Romantik komedi filmler diziler izlemek
Hep değişir ki benim
Kendime zaman ayırmak

3. Karakterini en iyi yansıtan rengi sorsak sana?

Doğal tonlar
Çarpıcı, kızıl tonlar
Yoğun kahverengi ve maviler
Mavi, yeşil tonları

4. Bu makyaj tarzlarından hangisi seni daha iyi yansıtıyor?

5. Aşk hakkında ne düşünüyorsun peki?

Eğlenceli olduğunu söyleyebilirim
Mutluluk veren bir şey
En önemlisi kendini sevmek
Ben aşık olmam, genelde bana aşık olurlar

6. Senin için en güzel aşk sahnesi bunlardan hangisine daha çok benziyor?

7. Sabah uyandığında aklına ilk gelen şey ne oluyor?

O gün ne giyeceğim tabii ki
Ne kadar güzel bir gün olduğu
Yapacağım işler, buluşacağım insanlar
Dün akşam okuduğum kitap

8. Doğum gününde mumları üflerken dileyeceğin şey bunlardan hangisi olurdu?

Mutlu, huzurlu bir yaş
Yeni bir dövme olabilir
O çok istediğim ayakkabı!
Aklıma gelen her şey!

9. Şu an nasıl hissediyorsun peki?

Mutlu
Sakin
Heyecanlı
Güzel

10. Son olarak, hayallerini gerçekleştirmek için genellikle hangi yola başvurursun?

Olacağı varsa olur zaten ne yapayım
Ben istersem yapmanın bir yolunu kesin bulurum
Olması için gerekli her yola başvururum
İyi düşünelim iyi olsun

Senin karakterinin en güçlü yanı optimist biri olman!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin karakterinin en göze çarpan özelliği optimist bir insan olman! Senin gibi böylesine pozitif düşünen, hayata her zaman iyi tarafından bakan çok fazla kişi yok artık şu dünyada! Senin bu özgür ve pozitif karakterini en iyi yansıtacak rengin ise kesinlikle mavi olduğunu düşünüyoruz! Bejler ve kahveler içeren sıradan göz makyajını biraz mavi ile zenginleştirmenin daha da pozitif düşünmeni sağlayacağını, karakterini günün her anında destekleyeceğini düşünüyoruz. Ama öyle sıradan bir mavi değil, aynı senin gibi doğada çok nadir görünen bir mavi bu. İşte tam da bu nedenle L'Oréal Paris'in La Petite Palette isimli yeni paletlerinden Optimist'i kesinlikle denemeni tavsiye ediyoruz! Bu palet kendini olduğundan daha çok senin gibi hissettirecek!

Senin karakterinin en güçlü yanı deli doluluğun!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin karakterinin en göze çarpan özelliği maximalist bir insan olman! Sen hayatı uçlarda yaşayan, maceracı ve tutkulu bir karaktere sahipsin. Yaratıcılığını ise hayattan aldığın ilhamla besliyorsun! Senin bu güçlü ve tutkulu kişiliğini en iyi yansıtacak renklerin ise kesinlikle sıcak renkler olduğunu düşünüyoruz. Ama öyle sıradan herhangi bir sıcak renk değil, bu renk aynı zamanda olabildiğince yoğun olmalı ki içindeki güçlü kadını ortaya çıkarsın! İşte tam da bu nedenle L'Oréal Paris'in La Petite Palette isimli yeni paletlerinden Maximalist'i kesinlikle denemeni tavsiye ediyoruz! Bu palet kendini olduğundan daha çok senin gibi hissettirecek!

Senin karakterinin en güçlü yanı stilinden aldığın ilham!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin karakterinin en göze çarpan özelliği modaya tutkuyla bağlı bir insan olman! Kendine özgü stilini yaratmak için hiçbir şeyden kaçınmayan, kendini modayla ifade etmeyi tercih eden bir kadınsın. Ayrıca makyajın da aynı kıyafetler gibi etkili bir gücü olduğunu düşünüyorsun. Senin bu güçlü ve tutkulu kişiliğini en iyi yansıtacak renklerin ise kesinlikle anlamlı ve etkileyici renkler olduğunu düşünüyoruz. Mesela koyu maviler ve açık kahveler! Ama bu renkler aynı zamanda olabildiğince yoğun olmalı ki içindeki güçlü kadını ortaya çıkarsın! İşte tam da bu nedenle L'Oréal Paris'in La Petite Palette isimli yeni paletlerinden Stylist'i kesinlikle denemeni tavsiye ediyoruz! Bu palet kendini olduğundan daha çok senin gibi hissettirecek!

Senin karakterinin en güçlü yanı öz güvenin!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin karakterinin en göze çarpan özelliği kendini seven, öz güvenli bir insan olman! Kendinle barışıksın ve her zaman doğallıktan yanasın. Ayrıca kendini ifade etmek de senin için çok önemli. Bunu da makyajınla yapıyor, içindeki kadını ortaya çıkarıyorsun! Senin bu özgür ve tutkulu kişiliğini en iyi yansıtacak renklerin ise kesinlikle nude renkler olduğunu düşünüyoruz. Bir de güzel bir bordo eklediğin anda göz makyajına, içindeki o esrarengiz kadını tamamen ortaya çıkaracaksın!  İşte tam da bu nedenle L'Oréal Paris'in La Petite Palette isimli yeni paletlerinden Nudist'i kesinlikle denemeni tavsiye ediyoruz! Bu palet kendini olduğundan daha çok senin gibi hissettirecek!

Optimist tam da sana göre!

Maximalist tam da sana göre!

Stylist tam da sana göre!

Nudist tam da sana göre!

Görüş Bildir