Gizlimiz Saklımız Yok! Ev Temizliğini Çıplak Bir Şekilde Yapan Çılgın Temizlikçilerle Tanışın

2PAYLAŞIM

Bu temizlikçiler yaptıkları işe biraz heyecan katmak istemiş! Çıplak temizlik hizmeti veren temizlikçileri sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

Bu temizlikçiler bildiğiniz diğer temizlikçilere benzemiyor çünkü giyinik değiller!

26 yaşındaki Daniel Aitken şu an saatte 30 sterlin para kazanıyor. Ne yapmak istediğine dair anne ve babasıyla şakalaşırken bir anda kendini çıplak bir şekilde temizlik yaparken bulmuş. 

İnanamayacaksınız ama bir hayli de meşgul!

2017 yılında Laura Smith tarafından kurulan şirket, İngiliz toplumunda çıplak temizlik fikrini oluşturma hedefiyle yola çıkıyor.

Daniel tabii ki tek çalışan değil. 24 yaşındaki Anna da bu işe gönlünü vermiş. Anna ise saatte 45 sterline kadar para kazanıyor. 

Eski bir inşaat işçisi olan Daniel, Facebook hesabını açtığından bu yana evlerini ona temizletmek isteyen son derece istekli kişilerle karşılaşıyor. 

Daniel: "İşimin bir hayli garip olduğunun farkındayım ama piyasada böyle bir açık olduğunu gördüm ve bu fırsatı kaçırmamam gerekiyordu!" diyor.

Çıplak temizlik işine 2 hafta önce başlıyor ancak bu işin potansiyelinin çok yüksek olduğunu görüyor.

"Şimdiden bir haftada 6 kişinin evini temizledim, çıplak olmamın haricinde bir gariplik hissetmiyorum. Kendine güvenen biriyim ve müşterilerim de orta yaşlı kadın ve erkeklerden oluşuyor." diyor Daniel ve ekliyor "Umarım bu yeni iş sektörü giderek güçlenir."

Daniel temizlik malzemelerini getirip kıyafetlerini de çıkardıktan sonra mesaisine başlıyor. Ve kendini kötü hissetmiyor çünkü "Daha önce görmedikleri hiçbir şey yok" diye düşünüyor. 

Daniel aynı zamanda terapist, alanı ise dokunma terapisi. Tabii temizliğin yanında terapi isteyenler olursa bu ek ücrete giriyor, bu şekilde de saatte 45 sterlin kazanabiliyor. Bunu ise kıyafetleri üzerindeyken yapıyor ve şimdiye kadar kadın erkek birçok müşterisine de uygulamış bu terapiyi.

Anna ise bu sıra dışı işin bir diğer destekçisi. Anna zaten çıplakken kendini çok rahat hissettiği için bu işte hiç zorlanmıyor.

"Aslında bu işte oldukça yeniyim. Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım. Çıplaklar plajında hiç bulunmadım ya da buna benzer bir şey hiç yapmadım. Ama gergin hissetmiyorum çünkü çıplakken oldukça rahatım."

"Eğer kendi başımaysam, yakın arkadaşlarımlaysam ya da erkek arkadaşım varsa, etrafta çıplak dolaşırım. Bundan neden hoşlandığımı bilmiyorum ama bu şekilde rahat hissediyorum."

Bu işte korktuğu tek şey ise kapıyı açan kişinin kim olduğunu bilememek. Yani güvenli olup olmadığını bilemediği için korkuyor ara sıra. 

"Aslında her şey çok iyiydi ve müşterim çok tatlı biriydi. Sürekli olarak rahat hissedip hissetmediğimi sordu ve sürekli olarak konu açıp konuşmaya çalıştı ki bu oldukça rahat hissettirdi."

Anna da haftada 3 yada 4 göre evlere temizliğe gidiyor, bazen giyinikken de yapıyor ama bu şekilde saatte 23 sterlin kazanıyor

Ancak verdikleri servisin cinsel bir servis olarak görülmemesi gerektiğini savunuyorlar. Herhangi bir video kaydı yapılmasına izin vermiyorlar. 

Müşterilerin çoğunluğu ise yaşları 20 ile 50 arasında değişen bekar erkekler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
el.patron.

wtf?

el.patron.

amac ne?

el.patron.

bu ne simdi?

Gizli Kullanıcı

bilerekmi cuma saatinde yayınladınız onedio

merve_ceylan184

Kızayım dedim ilk başta ama sonra gülesim geldi.

Görüş Bildir