Görüş Bildir
Haberler
Genç Kadına Dehşeti Yaşatan Avukat, Sabah 'Pide Yaptırayım mı?' Diye Mesaj Attı

etiket Genç Kadına Dehşeti Yaşatan Avukat, Sabah 'Pide Yaptırayım mı?' Diye Mesaj Attı

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 21 yaşındaki B.Ü. isimli kadın, ortak arkadaşlarının evinde kendisine saldırıp, darbettiğini iddia ettiği avukat S.A.’dan şikayetçi oldu. S.A.'nın, olayın yaşandığı gecenin sabahında genç kadına, 'Pide yaptırıp geleyim mi?' şeklinde mesaj attığı öne sürüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Safranbolu’da yaşayan B.Ü., 19 Mart gecesi iş çıkışında S.A. isimli erkek arkadaşıyla buluştu. Birlikte ortak bir arkadaşlarının evine giden ikili bir süre alkol aldı. Daha sonra saldırgan tavırlar sergileyen S.A., iddiaya göre B.Ü.'ye küfretti. Bunun üzerine S.A. ile B.Ü. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine S.A., B.Ü.'yü boğazından tutarak sağ gözüne defalarca yumruk attı. Boğuşma sırasında evdeki cam kapıya da çarpan B.Ü.'nün, sağ kolunda ve elinde cam kesikleri oluştu.

Uzaklaştırma kararı verildi

Uzaklaştırma kararı verildi

Evden kendisini dışarı atan B.Ü., hemen hastaneye gitti. Doktorlara durumu anlatan B.Ü.'nün muayenesi yapıldığı sırada, polise haber verildi. 

Hastaneye gelen polis ekipleriyle polis merkezine giden B.Ü., avukat olduğu öğrenilen S.A.'dan şikayetçi oldu. S.A. hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıldı.

O anları anlattı

O anları anlattı

DHA'ya konuşan ve kimliğinin açıklanmamasını isteyen B.Ü., 'Kendisi benim arkadaşımdı. Her zaman buluştuğumuz gibi normal bir şekilde buluştuk. Geziyorduk, sohbet ediyorduk. Bir sorun yoktu. Daha sonra bir arkadaşın evine gittik. Alkol almaya devam ettik. Kendisi saldırgan ve gergin hareketlerde bulunuyordu. Ben devamlı olarak onu alttan aldım, tepki vermedim. Daha sonra aradan biraz zaman geçti. Bana edilmemesi gereken bir laf etti. Ben de normal olarak, 'Neden bu şekilde konuştun?' diye sordum ona. Ondan sonra kendisi bir anda ayağa fırlayarak kalktı. Benim boynumdan tutarak koltuğa yasladı. Sonra kafama ve gözüme defalarca kez yumruk attı. Gözüm morardı ve şişti. Çok kötü bir durumda canım çok yandı. Şiddetten sonraki süreçte ben karakola gittim, şikayetçi oldum. Kadın cinayetleri, kadına karşı şiddet, bunu hep görüyoruz. İzlerken hep ben, 'Artık son bulsun. Artık kadınların canı yanmasın' diye düşünürken benim başıma geldi. Gerçekten çok üzgünüm. Ben ilk değilim, son da olmayacağım, biliyorum. Umarım ben son olurum. Daha fazla kadının canı yansın istemiyorum' diye konuştu.

"Pide yaptırıp geleyim mi? mesajı

"Pide yaptırıp geleyim mi? mesajı

Olaydan bir gün sonra sabah S.A.'nın hiçbir şey olmamış gibi kendisine mesaj attığını söyleyen B.Ü., 'Sabah uyandım. Kız arkadaşım yanıma geldi. Onunla dertleşirken bana bir mesaj geldi. Mesajda, 'Pide yaptırıp geleyim mi?' yazmış. Sen benim gözüme yumruk attın. Benim canımı yaktın. Ben sabahlara kadar hastanelerde, karakollarda uğraştım. 'Pide yaptırayım geleyim mi?' ne demek' dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
369
88
54
28
15
11
5
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
har

Ananın amına sok o pideyi

Pasif Kullanıcı

Böyle Türkçesi olan bir adamla içki içmek mi?

Antin

ama avukat😄

Tuğçe Serter

İstanbul Sözleşmesi yaşatır..