Görüş Bildir

Gaziantep'te Bebeği Öldüresiye Döven Cani Babanın İfadesi Ortaya Çıktı

Anasayfa > Gündem

2 aylık bebeğini öldüresiye dövdüğü görüntüler ortaya çıkan cani baba Yunus Göç’ün emniyet ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde bebeği ağladığı için bir anlık sinirle darp ettiğini söyleyen Göç, suçlamayı kabul etti.

Gaziantep’te 2 aylık bebeği dövdüğü görüntüler ortaya çıkan Yunus Göç, kamuoyunda büyük tepki görmüştü. Görüntülerin ardından gözaltına alınan Göç, tutuklanarak cezaevine konuldu. Yoğun bakımda minik Cihan’ın tedavisi sürerken cani babanın emniyette verdiği ifade ortaya çıktı. Yunus Göç'ün ifadesinde çocuğunu bir anlık sinirle dövdüğünü belirtirken suçlamayı kabul ettiği öğrenildi.

"Bir anlık sinirle oldu"

"Bir anlık sinirle oldu"

Çocuğu mama vermek için kucağına aldığını ifadesinde belirten Göç, “Mama vereceğim esnada birden ağlamaya başladı. Daha önce hiç şiddet uygulamamıştım. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darp ettim. Pişmanım. Suçlamayı kabul ediyorum” ifadelerini kullandı.

Eşine de şiddet uygulamış

Eşine de şiddet uygulamış

Ocak ayında eşinden şiddet gördüğü için ailesinin yanına sığınan bebeğin annesi Semra Göç’ün kocası hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı. Aile büyüklerinin araya girmesinin ardından Semra Göç, tekrardan evine dönüyor. Anne Göç’ün eşine karşı 4 ay önce açtığı boşanma davasından 2 ay önce aile büyüklerinin araya girmesiyle vazgeçtiği öğrenildi.

Neler yaşanmıştı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
200
133
104
21
20
16
15
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sıradan Biri

Bunun gibi şerefsizleri cezaevine tıkmak onlara ödül. Atacaksın vatandaşın önüne tüm kemiklerini kırarcasına dövecekler ki bi anlık siniri o zaman görecek.

Ayşe Özdemir

ona cezaevinde gösterirler bi anlık siniri

ceren yildirim

Araya giren aile büyüklerinin ben amk

lilithtrinity

size şiddet gösteren birini affetmeyeceksiniz bu kadar yaa, nesini anlamıyorsunuz bunun. hayy aile büyüklerinedeeeee.... ulan senin evladını canını dövüyor a... Devamını Gör