G20 Zirvesi'nde Dünya Liderlerinin Konuşmasına Katılmaya Çalışan Ivanka Trump'a Lagarde'den Gelen Tepki Sosyal Medyayı Salladı!

-
Abone ol

Hepinizin bildiği gibi Trump, kızı Ivanka Trump'ı gittiği her yere götürüyor. Sorun şu ki, Ivanka Trump'ın diplomatik alanda hiçbir deneyimi yok. Dolayısıyla bu durum oldukça tuhaf karşılanıyor. Japonya'da düzenlenen G20 Zirvesi'ne de Trump, kızı Ivanka'yı getirdi. Ivanka'nın dünya liderlerinin konuşmasına katılmaya çalıştığı sırada, IMF başkanı Christine Lagarde'nin tepkisi ise sosyal medyada herkesin dilinde.

Kaynak: https://www.indy100.com/article/ivanka-t...

Ivanka Trump G20 Zirvesi'nde Macron, May, Trudeau ve Lagarde arasındaki konuşmaya katılmaya çalıştı. Video, Fransa Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlandı.

Independent'tan derlediğimiz habere göre, Ivanka Trump diplomatik alanda hiçbir deneyimi olmamasına rağmen, konuşmaya daldı. Tam yanı başında duran Lagarde ise duruma olan tepkisini yüzündeki ifadeyle özetlemiş oldu. 😂

Sosyal medya ise Ivanka'nın tam yanı başında durup da yüzüne bile bakmayan Lagarde'nin tepkisiyle çalkalandı. İşte gelen yorumlar: 👇👇

Lagarde'nin yüzündeki ifade... 

Amerika seni anlıyor, Madam Lagarde

Lagarde'nin yandan bakışının gücü, telefonum şarjını %10 arttırdı. 

Ivanka Trump konuşmaya katılmaya çalıştığında, Lagarde'nin yüzüne bakın. 

LaGarde: Sessiz ol çocuğum... Yetişkinler konuşuyor. 

Bazıları da herkesin aklında olan bir soruyu sordu. Ivanka'nın orada ne işi var?

Lagarde'nin ifadesi her şeyi özetliyor. "Sen neden buradasın ve neden konuşuyorsun."

Onun orada yeri yok! Bu çok saçma. Hiçbir şey onun dünya liderleri arasında durmasına ve herhangi bir konuda yer almasına hakkı yok. 

Fransa Başkanı, İngiltere Başbakanı, IMF Başkanı, Kanada Başbakanı ve Amerika'dan bir aptal sarışın. 

Ivanka Trump orada Macron, May, Trudeau ve Lagarde ile müzakerede bulunuyor. Kendini ne sanıyor? 

Neden Ivanka Trump, Macron, May, Lagarde ve Trudeau ile bir tartışmada? İki yıl önce 'moda tasarımcısıydı', başka tasarımcıların tasarımlarını çalışıyordu ve aldatıcı taktiklerle ev satıyordu. Amerika Birleşik Devletleri'ni hiçbir şekilde temsil etmemeli. 

İzleyemiyorum bunu, çok tuhaf. Lütfen sonunda ne olduğunu söyleyin bana. 

Amerikalı politikacı Alexandria Ocasio-Cortez bile konuyla ilgili yorum yaptı.

Bazılarına şaşırtıcı geliyor olabilir ama birinin kızı olmak aslında bir kariyer vasfı değildir. Başkan umursamadan bir şey yaptığında bizim politik duruşumuz zedeleniyor. Amerika'nın, başkanın G20 Zirvesi'nde çalışmasına ihtiyacı var. Vasıflı bir diplomat getirmek iki tarafa da zarar vermez. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalem-kelam

Siz yine şanslısınız, Ivana gibi bir hatun atlıyor sağa sola. Bizde Bilal denen bir oğlan var. İsterseniz değiş tokuş yapalım. Yeteri kadar vakfına para yardımı yaparsanız "ya Trump" diyerek bile ok atabilir..

serdar-sezgin

çok mu yabancıyız bu duruma biz? Sağda solda hiçbir vasfı, eğitimi ve bilgisi olmadan kırmızı halıda karşılanıp kürsülerde konuşan insanlar... Yerli tohum haftasında kürsüye çıkıp hibrit tohumu övenler...

zumrut-yesili

babasında suç madem getiriyorsun az buçuk bir şeyler öğret kızına böylece boş teneke gibi tıngırdamaz ortalıkta

tolciya

babası da çok dolu ya

sondingilbukucu

sen orada bulunacak o konuşmaya dalacak ne yaptın derler sonra böyle biri ağzının payını verir. düne kadar modellik yapan kişilerin şarkıcılık kariyerleri bile sorgulanırken sen kim köpek dalıyorsun. o sebeple çok kasma podyumlara dön

enk-capital

Millete bak ya biraz güzel diye hemen ivankacı kesilmiş çükü elinde ergenler! O kaltak oraya ne sıfatla gitmiş bi kere bunu sorun. Bi de ayıcık winnie gibi bi şirinlikler, sohbete katılma çabaları falan! Bunun nesini savunuyosunuz? Savununca ivanka gelip size vermiycek.

savas-kitapci

ya verirse

Görüş Bildir