Görüş Bildir

etiket Flörtünü Hangi Özelliğinle Bıkıp Usandırıyorsun?

Haberler
> Test
> Flörtünü Hangi Özelliğinle Bıkıp Usandırıyorsun?

Bakalım neymiş karşı cinsi çileden çıkartan özelliğin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. İlk buluşmada bunlardan hangisini içmek istersin?

4. Peki hoşlandığın insan seninle zaman geçirmek için bu seçenekleri sundu. Hangisini tercih ederdin?

5. Diyelim ki sana özel bir güç verildi ama tek kullanımlık. Bunlardan hangisi için kullanırdın?

6. Normal giden bir günde bunlardan hangisi senin moralini bozar?

7. İşlerini son dakikaya bırakır mısın?

8. Son olarak bu fotoğraf sana nasıl hissetirdi?

8. Son olarak bu fotoğraf sana nasıl hissetirdi?

Zehir gibi zekanla!

Sen var ya sen, şeytana pabucunu ters giydirirsin. Her lafa verecek bir cevabın var ve lafını sakınmayı sevmiyorsun. Karşındaki insanın zayıflıklarını görebiliyorsun ve eğer seni kızdırırlarsa, zekanla onları alt etmeyi çok iyi biliyorsun. Çok da iyi yapıyorsun! Sana yamuk yaparlarsa, böyle yaka silkerler işte!

Lider ruhunla!

Zekisin, ne istediğini biliyorsun. Hatta karşındakinin ne istediğini bile aslında sen ondan daha iyi biliyorsun! Kararsızlık, kontrolü karşındakinin eline bırakmak, pasif olmak falan sana göre değil. Kimsenin egosunu okşamak için de kendinden ödün verecek bir karakterde değilsin. İyi yapıyorsun. Kompleksleri olan insanlar senden yaka silkiyor ama kendine güvenen birini bulduğunda adeta devrilmez bir çift olacaksınız!

Detaycılığınla!

Senin gözünden hiçbir şey kaçmıyor! Her lafın altındaki imayı, her hareketin arkasındaki motivasyonu çok iyi görebiliyorsun. Sana yalan söylemek o kadar zor ki! Seni kandırmak imkansız! Bu özelliğin elbette bir şeyler gizlemek isteyen insanlar için yaka silktirici! Dürüst ve net birini bulduğunda çok iyi anlaşacaksınız!

Klasınla!

Sen çok klas bir insansın! Geleneklerine bağlısın, her şey kitabına uygun olsun istiyorsun. Eskilerin bir bildikleri olmalı diye düşünüyorsun. Buna ayak uyduramayan karşı cins ise yaka silkiyor. Seni sevmek güzel fakat senin şartlarını yerine getirmek zor! Kendin gibi birini bulduğunda ise olması gerektiği gibi düzgün bir aşk yaşayacaksınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
294
114
85
29
12
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Öznur AKCA

Zehir gibi zekanla! Sen var ya sen, şeytana pabucunu ters giydirirsin. Her lafa verecek bir cevabın var ve lafını sakınmayı sevmiyorsun. Karşındaki insanın ... Devamını Gör

Utku Tezcan

Zehir gibi zekanla! :)

Çiğdem Pala

Zehir gibi zekanla.