Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Flörtünü Hangi Özelliğinle Bıkıp Usandırıyorsun?

460PAYLAŞIM

Bakalım neymiş karşı cinsi çileden çıkartan özelliğin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. İlk buluşmada bunlardan hangisini içmek istersin?

4. Peki hoşlandığın insan seninle zaman geçirmek için bu seçenekleri sundu. Hangisini tercih ederdin?

Romantik bir akşam yemeği.
Doğayla iç içe bir piknik!
Çok sevdiğin sanatçının konseri.
Lezzetli bir pizza ve muhteşem bir film!

5. Diyelim ki sana özel bir güç verildi ama tek kullanımlık. Bunlardan hangisi için kullanırdın?

Şirin hayvanlar dolusu bir çiftlik!
Sınırsız uçak bileti!
Hayalimdeki meslek!
Mükemmel bir aile.

6. Normal giden bir günde bunlardan hangisi senin moralini bozar?

Ciddiye alınmamak.
Bana kaba davranılması.
Baskı altında hissetmek.
Saygısızlık!
Kurallara ve detaylara önem verilmemesi.
Aptal yerine konmak.

7. İşlerini son dakikaya bırakır mısın?

Yani zaman zaman bıraktığım oluyor.
Nefret ederim. Her şeyim planlıdır benim.
Her işimi son dakikada hallederim...

8. Son olarak bu fotoğraf sana nasıl hissetirdi?

Tedbirli
Heyecanlı
Neşeli
Korkmuş

Zehir gibi zekanla!

Sen var ya sen, şeytana pabucunu ters giydirirsin. Her lafa verecek bir cevabın var ve lafını sakınmayı sevmiyorsun. Karşındaki insanın zayıflıklarını görebiliyorsun ve eğer seni kızdırırlarsa, zekanla onları alt etmeyi çok iyi biliyorsun. Çok da iyi yapıyorsun! Sana yamuk yaparlarsa, böyle yaka silkerler işte!

Lider ruhunla!

Zekisin, ne istediğini biliyorsun. Hatta karşındakinin ne istediğini bile aslında sen ondan daha iyi biliyorsun! Kararsızlık, kontrolü karşındakinin eline bırakmak, pasif olmak falan sana göre değil. Kimsenin egosunu okşamak için de kendinden ödün verecek bir karakterde değilsin. İyi yapıyorsun. Kompleksleri olan insanlar senden yaka silkiyor ama kendine güvenen birini bulduğunda adeta devrilmez bir çift olacaksınız!

Detaycılığınla!

Senin gözünden hiçbir şey kaçmıyor! Her lafın altındaki imayı, her hareketin arkasındaki motivasyonu çok iyi görebiliyorsun. Sana yalan söylemek o kadar zor ki! Seni kandırmak imkansız! Bu özelliğin elbette bir şeyler gizlemek isteyen insanlar için yaka silktirici! Dürüst ve net birini bulduğunda çok iyi anlaşacaksınız!

Klasınla!

Sen çok klas bir insansın! Geleneklerine bağlısın, her şey kitabına uygun olsun istiyorsun. Eskilerin bir bildikleri olmalı diye düşünüyorsun. Buna ayak uyduramayan karşı cins ise yaka silkiyor. Seni sevmek güzel fakat senin şartlarını yerine getirmek zor! Kendin gibi birini bulduğunda ise olması gerektiği gibi düzgün bir aşk yaşayacaksınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Lider ruhunla! Zekisin, ne istediğini biliyorsun. Hatta karşındakinin ne istediğini bile aslında sen ondan daha iyi biliyorsun! Kararsızlık, kontrolü karşındakinin eline bırakmak, pasif olmak falan sana göre değil. Kimsenin egosunu okşamak için de kendinden ödün verecek bir karakterde değilsin. İyi yapıyorsun. Kompleksleri olan insanlar senden yaka silkiyor ama kendine güvenen birini bulduğunda adeta devrilmez bir çift olacaksınız!✋

oznuur-akca

Zehir gibi zekanla! Sen var ya sen, şeytana pabucunu ters giydirirsin. Her lafa verecek bir cevabın var ve lafını sakınmayı sevmiyorsun. Karşındaki insanın zayıflıklarını görebiliyorsun ve eğer seni kızdırırlarsa, zekanla onları alt etmeyi çok iyi biliyorsun. Çok da iyi yapıyorsun! Sana yamuk yaparlarsa, böyle yaka silkerler işte! BİRAZ HAKLILAR ASLINDA

enes121

Zehir gibi zekanla! Açıklama tam ben.

linda-samuel

Zehir gibi zekanla.

chickenpn

Lider Ruhunla! (Evet biraz dedikleri gibiuim ●▪︎●

Görüş Bildir