Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fiziğiyle Dalga Geçilen Mankenden Kötü Eleştirilere Kendisi Kadar Güzel Cevap

 > -

Sorsalar her şeyi biliyoruz ama bir türlü insanlara hakaret etmemeyi, kırıcı ya da saldırgan yorumlar yapmamayı öğrenemedik. 

Iskra Lawrence da bu tarz kırıcı yorumlardan sıkılmış olacak ki fiziğini eleştiren bir Instagram kullanıcısına çok zekice bir cevap vermiş.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/krishrach/this-p...

Iskra Lawrence, Birleşik Krallık vatandaşı bir büyük beden mankeni. "Aerie" ve "Simply Be" gibi kampanyalarda yer aldı.

Geçenlerde Porto Riko'ya yaptığı seyahatinden bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Fotoğrafın altına yapılan yorumlarda bir Instagram kulanıcısı Lawrence'dan "şişko inek" diye bahsediyor ve çok fazla cips yediğini söylüyordu.

"Koca popolu.. Neden bugünlerde koca popolu olmak kabul edilebilir bir şey ki? Şişko inek. Gezegendeki herkes obez ve bu doğallaştı. Büyük beden mankenleri mi?? İnsanlar artık McDonald's yemeyi bırakmalı, devletin sağlık hizmeti bunun gibi aşırı cips yiyenler yüzünden çökmüş durumda."

Bunun üzerine Lawrence da bu kullanıcıya cevaben kendi hesabından bir dizi fotoğraf yayınladı. Fotoğrafların ilkinde cipslerle dolu bir yatakta yatıyor.

Altına da bahsedilen hakaret içerikli yorumu ekleyip "İlham veren yorumun için teşekkür ederim, bu fotoğraf bu zamana kadar şişko diye adlandırılmış herkes için" yazdı.

Ardından cips yediği ağır çekim bir videoyu da aynı başlıkla paylaşarak kapak üzerine kapak yaptı.

Lawrence'dan muhaliflerine son mesaj:

Bu paylaşımların ardından Lawrence'a takipçilerinden destek ve övgüler yağdı.

Bu paylaşımların ardından Lawrence'a takipçilerinden destek ve övgüler yağdı.
Bu paylaşımların ardından Lawrence'a takipçilerinden destek ve övgüler yağdı.

Takipçileri yorumlarında Lawrence'ın ne kadar harika olduğunu, bu tip yorumlara kulak asmaması gerektiğini ve ona olan hayranlıklarını dile getirdiler.

Bizce de harikasın Lawrence! ^.^

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melahat-sefer

Kimsenin kimsenin vücudunu yermeye ya da yönlendirmeye hakkı yoktur ancak bu hanımefendi çok kilolu olmasa da sağlık sınırının altındaki kiloda insanların,hele de vücudu yeni gelişen yaştaki gençlerin de görebileceği bir ortamda, yüksek kilolu beden reklamı yapmasını doğru bulmuyorum.Sonuçta kemiklerimizin taşıyacağı bir ağırlık,bunu ölçmek için de vücut kitle endeksi diye bir şey var.Elinizde olmayan farklılıklarınız varsa bunu tabii ki paylaşın ki değiştirme imkanı olmayan insanlar da bunu farkedebilsin ve kabullenip kendini sevsin.Ancak normal seviyede yemek yiyerek sahip olacağı vücudu boşverip hunharca yiyip vücutlarını #vücutolumlama #kendinisev tagleriyle paylaşmalarının yanlış olduğunu düşünüyorum.Yemek de bir bağımlılıktır,kortizon gibi ilaç kullanan ya da kilo aldıran hastalığa sahip olanlar dışında bunun reklamını yapmak sigara,alkol,uyuşturucu reklamı yapmaktan farksız çünkü aşırı yemek de bağımlılığa dönüşebiliyor kolaylıkla.

isra-ulu

buna şişman diyorlarsa türkiyeye bağış edebilirler :D

hasankacmayan

halk arasında booty dediğimiz vücut şekli, severiz kendisini.

apprentice

Başımıza taş yağacak bu karının fiziğiylemi dalga geçiyonuz :D

berffinn

ahım şahım bi cevap verdi sandım saçmalamış o da yorum yazan da

Görüş Bildir