Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fenerbahçe'den Gökhan Gönül ve Doping Açıklaması

Anasayfa > Spor

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Gökhan Gönül'ün dopingli olduğuna dair iddiaların basında yer alması üzerine sarı lacivertli kulüp resmi siteden bir açıklama yayımladı. Gökhan Gönül'ün dopingli olmadığına dair Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından gönderilen belgeyi de yayımlayan Fenerbahçe kulübü, 'Gökhan Gönül hakkında disiplin sevki yapılmasına gerek görülmemiştir.' açıklamasında bulundu.

Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

'Futbolcumuz Gökhan Gönül ile ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından gönderilen 31.03.2016 tarih, 2016/27-51 sayılı yazı ekte yayınlanmaktadır.

Yazıda da belirtildiği üzere durumun tedavi amaçlı olduğu ve usulüne uygun şekilde Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirim yapıldığı ifade edilmiş; bu nedenle bir doping ihlali olmadığından futbolcumuz Gökhan Gönül hakkında disiplin sevki yapılmasına gerek görülmemiştir.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?