Feministlerin 8 Mart Gece Yürüyüşünden Atarlı Giderli 25 Pankart

-
Abone ol

Her yıl olduğu gibi bu yıl da feministler 8 Mart Gece Yürüyüşünü çeşitli şehirlerde gerçekleştirdi. Rengarenk görüntülerin oluştuğu yürüyüşte kadınlar isteklerini biraz ironi biraz ciddi bir dil kullanarak pankartlara yansıttı. İşte o feminist pankartları:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okabe-rintarou

#4 erkeklerin soyunu tüketmek istiyorsa babasından başlayabilir..bu feminizm değil cinsiyet düşmanlığıdır..evet hayat kadınlar için çok daha zor ama her erkekte şeytan değildir..bokunu çıkarmaya gerek yok

gollum

Çoğu saçmalık. İnsanlığı savunmak yerine böyle cinsiyetçilik yapanlara Allah akıl fikir versin.

hayalperest_sena

Feminist algısını çok yanlış anlıyorsunuz. Feminist, eşitliği savunur öyle değil mi? Erkeklerin soyu tükensin demek... Çok yanlış. Feministlik, zamanında doğru olarak yapılan yanlışları ve düşüncelerin tabularını yıkmaktır. Feministlik, güçlü olmaktır. Birlikte, herkesle beraber, yeniden.

rabia-arslan14

Çok güzel görüntüler ama erkelerin soyu tükensin demek çok saçma çok efendi insan haklarını eşitliği savunan bir sürü erkek var.Böyle yaparak,yazarak feministleri kötü gösteriyorsunuz.Kadın olup daha hakkını savunamayan savunan hemcinslerini de aşağılayan bir sürü de kadın var.Eşitlik istiyorsak tam eşitliği savunmamız lazım.

mehmet-suat

Dünya erkekler günün de şempanzeler yerine, kadınların soyu tükensin pankartı taşınsa, aynı ironi'ye eş değer olur mu acaba? ben bıktım artık Kürt-Türk, alevi-sünni, Müslüman-ateist ayrımlarına karşı çıkmaktan, bir de kadın-erkek ayrıştırmasına katlanamam. yeni keşfedilen 7 gezegenden 7 'sine de ayrıştıranlar silktirsin gitsin. insan gibi yaşamak isteyenlerle, insanca yaşayalım artık..

Görüş Bildir