Feministlerin 8 Mart Gece Yürüyüşünden Atarlı Giderli 25 Pankart

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Her yıl olduğu gibi bu yıl da feministler 8 Mart Gece Yürüyüşünü çeşitli şehirlerde gerçekleştirdi. Rengarenk görüntülerin oluştuğu yürüyüşte kadınlar isteklerini biraz ironi biraz ciddi bir dil kullanarak pankartlara yansıttı. İşte o feminist pankartları:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ironiman

Eşitliği sağlamak için karşı cinsin yok olmasını istemek ??? Güzel kafalar bunlar...

okabe-rintarou

#4 erkeklerin soyunu tüketmek istiyorsa babasından başlayabilir..bu feminizm değil cinsiyet düşmanlığıdır..evet hayat kadınlar için çok daha zor ama her erkekte şeytan değildir..bokunu çıkarmaya gerek yok

gollum

Çoğu saçmalık. İnsanlığı savunmak yerine böyle cinsiyetçilik yapanlara Allah akıl fikir versin.

hayalperest_sena

Feminist algısını çok yanlış anlıyorsunuz. Feminist, eşitliği savunur öyle değil mi? Erkeklerin soyu tükensin demek... Çok yanlış. Feministlik, zamanında doğru olarak yapılan yanlışları ve düşüncelerin tabularını yıkmaktır. Feministlik, güçlü olmaktır. Birlikte, herkesle beraber, yeniden.

rabia-arslan14

Çok güzel görüntüler ama erkelerin soyu tükensin demek çok saçma çok efendi insan haklarını eşitliği savunan bir sürü erkek var.Böyle yaparak,yazarak feministleri kötü gösteriyorsunuz.Kadın olup daha hakkını savunamayan savunan hemcinslerini de aşağılayan bir sürü de kadın var.Eşitlik istiyorsak tam eşitliği savunmamız lazım.

Başlıklar

Rengarenkkadınlar
Görüş Bildir