Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Feminist misin?

 > -
Abone ol

Feminist olup olmadığını öğrenmenin tek yolu, bu testi çözmek!

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/quizzes

.

Evet, sen Feministsin!

Tebrikler!..

Hayır, sen Feminist değilsin!

Yazık sana, yazık! Utanmalısın kendinden..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berkay-ergoktas1

Hayır, sen Feminist değilsin! ula tek cevapla sonucu gösteriyor ŞLAKSDJFŞSA bunu yazanın kafasını yaşamak istiyorum şaka bir yana anatomik olarak erkekler kadınlardan daha üstün olduğunu düşünerek hayırı işaretledim de kardeş böyle laf yapıştırılmaz ki

mrve_krca

Hayır secenegini tıkladım fakat direk sen feminist değilsin kendinden utan diye yanit aldım. Benim hayiri secmemin sebebi kadinlarin bir cok yönden erkeklerden çok daha üstün olduğunu düşünmem. Ama siz zaten bu testi erkeklerin üstün oldugu ön kabulu ile hazırlamissiniz ki hayir cevabindan direk bu sonucu cikariyorsunuz. Çünkü belli ki zihninizde kadınin erkekten üstün olabilme ihtimali yok. Iste bu yüzden asil size yazık ve siz kendinizden utanmalisiniz. Feminizmin sizin gibi zihneyetler tarafindan öğretilmeye çalışılması ne acı. Bu konuda aciklama yapmak isterseniz mail adresim mervekirca0@gmail.com

furkan-bulduk

Neden sadece erkeklerin üstün olduğu düşünülerek böyle bir yanıt verilsin ki? Bu eşitliği benimsemeyen kişiye verilmiş bir yanıt. Ve bu yanıtın verilmesi için, seçeneği işaretleyen kişinin cinsiyeti ya da savunduğu tarafın da bir önemi yok. Yani kadınların üstün olduğunu düşünmenizin, bir erkeğin kendi hemcinslerinin üstünlüğünü savunmasından farksız. Burada verilen objektif yanıta karşın, testin "erkeklerin üstünlüğü kabul edilerek" hazırlanmış olma düşüncesi oldukça yanlış.

lana-del-reyy

Evet,feministsin... TABİKİ DE

Gizli Kullanıcı

Evet, sen Feministsin! Tebrikler!..

lale-crazy

Evet, sen Feministsin!

Görüş Bildir