Görüş Bildir

Favori Tatlılarına Göre Hangi Friends Karakterisin?

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Favori tatlılarına göre hangi Friends karakteri olduğunu öğrenmek ister misin? 

Hadi başlayalım!

1. Önce seni biraz tanıyalım! Cinsiyetinle başlayalım mı?

2. Bir de yaşını öğrenelim!

3. Şimdi de tatlı tercihlerine geçelim, seç bakalım!

4. ⬇

5. ⬇

6. ⬇

7. ⬇

8. Bu da sonuncusu!

Joey çıktı!

Joey çıktı!

Sen eğlenceli ve komik bir insansın. Biraz da çocuk ruhlusun desek yanlış olmaz herhalde. Ama her halükarda insanların yüzünü güldüren harika bir insansın.

Rachel çıktı!

Rachel çıktı!

Spontane yaşayan, neşeli bir insansın sen. Rahatına da oldukça düşkünsün. Biraz kararsız bir yapın olsa da arkadaşların için vazgeçilmezsin.

Ross çıktı!

Ross çıktı!

Sen öncelikle iyi bir arkadaşsın. Biraz içedönük ve utangaç olabilirsin. Kendine vakit ayırmayı da seven bir insansın. Arkadaşlarına sorsak senin onlara her zaman destek olduğunu söyleyeceklerine eminiz.

Monica çıktı!

Monica çıktı!

Düzeni ve planlı yaşamayı aşırı seven bir insansın. Önüne çıkabilecek her durum için önceden kafanda kurduğun bir planın var. Bunun dışında biraz rekabetçi bir insansın ama bundan zarar gelmez.

Phoebe çıktı!

Phoebe çıktı!

Sen alışılmışın dışında bir insansın. Kafan biraz farklı çalışıyor. Hayatını başkalarının senden beklentilerine göre değil tamamen kendi istediğin şekilde yaşıyorsun.

Chandler çıktı!

Chandler çıktı!

Senin en belirgin özelliğin sarkastik ve komik olmak. Neredeyse her diyalogda dalga geçilecek bir şey buluyor ya da bir şaka üretiyorsun. Ancak dostluk konusunda çok iyisin. Hem iyi gün hem de kötü gün dostusun.

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
216
104
67
16
11
8
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
sevim aksoy

Rachel ÇIKTGI :D Spontane yaşayan, neşeli bir insansın sen. Rahatına da oldukça düşkünsün. Biraz kararsız bir yapın olsa da arkadaşların için vazgeçilmezsin... Devamını Gör

Gizem Yenikler

Monica çıktı! Friends içeriklerini çok seviyorum ya hoşuma gitti Friends testi çözmek.