Evleneceğin Kişinin Memleketini Söylüyoruz!

120PAYLAŞIM

Hayatının aşkını bulduğunu ve artık onunla mutlu bir beraberlik sürmeyi istediğin anlar olur. İşte bu evlilikle taçlandırılır. İnsan her zaman evleneceği kişinin nasıl bir karakterde olacağını çok merak eder. Senin için de öyle değil mi? Biz sana evleneceğin kişinin memleketini söyleyeceğiz. 

Eğer hazırsan;

O zaman haydi teste!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Yaşını da!

3. Öncelikle, evleneceğin insanın senin için maddi durumu çok fazla önemli midir?

4. Imm... Peki şu zamana kadar kaç tane sevgilin oldu?

1- 3
3 - 6
6- 9
9 ve fazlası
Hiç olmadı be editör...

5. Peki daha önce platonik olarak aşık olduğun bir insan oldu mu?

6. Şimdi de bize burcunu söyler misin?

7. Ve son olarak, evlilik senin için tam olarak nedir?

Bence aşkı öldüren bir şey.
Tamamen aşkı ve sevgiyi besleyen bir şey.
Sevdiğin insanla paylaştığın bir alandan ibaret.
Aile kurmak amaçlı yapılması gereken bir şey.
Diğer

İstanbul!

Senin evleneceğin kişi şehir hayatından gelen ve kendini oldukça geliştirmiş bir insan olacak. Doğma büyüme İstanbullu olacak ve çok güzel anlaşacaksınız.

Antalya!

Senin evleneceğin kişi doğma büyüme Antalyalı olacak. Normalde senin yaşadığın şehirde karşılaşacaksınız ama yaşamaya belki Antalya'ya gidebilirsiniz. Gitmeseniz bile yazın sıcağın keyfini orada çıkaracaksınız.

İzmir!

Senin evleneceğin kişi doğma büyüme İzmirli olacak. Hem şehir hayatı hem de kasaba hayatına adapte olan biri olacak. Çok iyi anlaşacaksınız, orada yaşamasanız bile yazları gidecek ve serinleyecek bir eviniz olacak.

Mersin!

Senin evleneceğin kişi doğma büyüme Mersinli olacak. Çok iyi anlaşacaksınız ve orada yaşayabilme ihtimaliniz de yüksek. Bu durum böyle olmasa bile yazın gidebilecek çok güzel bir memleketiniz olacak.

Sivas!

Senin evleneceğin kişi aslan Sivaslı olacak. Vallahi Sivaslıların bütün özelliklerini taşıyacak demedi deme.

Ankara!

Senin evleneceğin kişi aslen Türkiye'nin başkenti olan Ankara şehrinde doğmuş olacak. Belli bir süre orada yaşadıktan sonra senin yaşadığın şehire gelecek. Ve orada tanışacaksınız.

Sinop!

Senin evleneceğin kişi Sinoplu olacak. Hem de tam merkezinde, deniz kenarında, sakin ve sessiz bir yerinde yaşayacaksınız. Kim bilir belki evlendikten sonra orada yaşarsınız. :)

Trabzon!

Senin evleneceğin kişi aslen Trabzonlu olacak. Doğanın, güzelliğin, sadeliğin ve ferahlığın olduğu bir şehrinde doğmuş olacak. İstediğiniz zaman oraya gidip şöyle rahat bir nefes alabileceksiniz.

Diyarbakır!

Senin evleneceğin kişi aslen Diyarbakırlı olacak. Belki orada tanışmayacaksınız ama ara sıra oraya gidip kafa dinleyeceksiniz. Bütün yemeklerinin tadına bakarak hayatın keyfini çıkaracaksınız.

Siirt!

Senin evleneceğin kişi aslen Siirtli olacak. Orada tanışmayacaksınız ve yaşamayacaksınız. Ama çok mutlu bir evliliğe adım atacaksınız, demedi deme.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taeggookk

Ankara çıktıııı!!! Sevgilim Ankara'da doğdu fiyuw gpkbğpkğhh

salak-mi-bu-z-kusagi

siirt!! bekleyin beni seksi kürt erkekleri

anticehape

Neredesin Doğma büyüme İstanbul'lu zengin ve çok güzel kız.

sallama-ped-icen-vampir

Antalya çıktı.. ne tesadüftür ki benim ailemde 30 yıldır Antalya da yaşıyor asdkadaşkladjkl

ozzy_oz

İstanbul! Senin evleneceğin kişi şehir hayatından gelen ve kendini oldukça geliştirmiş bir insan olacak. Doğma büyüme İstanbullu olacak ve çok güzel anlaşacaksınız.

Görüş Bildir