Evlat Edindikleri Çinli Çocuklarına Otizm Tanısı Konulduktan Sonra Başka Bir Aileye Veren YouTuber Çift

2.1bPAYLAŞIM

Yorumu size bırakıyoruz...

Kaynak: https://www.buzzfeednews.com/article/ste...

Evlat edindikleri Çinli çocuklarına sponsorluk anlaşmaları yapıp, sonrasında başka bir aileye veren Youtuber çifte tepkiler çığ gibi büyüdü.

Amerika'nın Ohio eyaletinde yaşayan Myka Stauffer ve James Stauffer çifti, 2017 yılında Çinli bir çocuğu evlat edineceklerini YouTube kanallarında açıkladılar.

Çift, evlat edindikleri Çinli çocuklarına Huxley ismini verdiler. Huxley eve geldiğinden itibaren ise çift, evlat edinme ve çocuk bakımı hakkında birçok video içeriği ürettiler.

Tabii, bu içeriklerin çoğu sponsorluydu ve her bir video sayesinde de para kazandılar.

Huxley dışında dört çocuğu daha olan Stauffer çifti, 2014 yılında girdikleri YouTube dünyasında Huxley hakkında çektikleri videolar sayesinde abone sayılarında hızlı bir ivme ile yükselişe geçtiler.

2016 yılında 'Büyük duyuru!!! 4. çocuk geliyor.' başlıklı videoda, çift Çin'e gidip evlat edinmek istediklerini hatta Uganda veya Etiyopya'ya gidebileceklerini açıkladılar. Bu açıklamanın ardından Çin'e gidişlerini gösteren bir vlog çeken çiftin, bu videosu 5.5 milyon kişi tarafından izlendi.

Huxley'i evlat edinmelerinin ardından 2 yıl sonra çift, Huxley'e otizm tanısı konulduğunu açıkladılar. Çiftin takipçileri ise 2019 yılı itibari ile Huxley'in videolarda artık görülmediğini fark ettiler.

Bu durum üzerine Stauffer çifti, Huxley'in duygusal sağlığını düşünerek onu başka bir aileye vermek zorunda kaldıklarını açıklayan bir video çektiler.

Bu video sonrasında takipçilerinin hedefi olan çifte, sosyal medya üzerinden oldukça ağır yorumlar geldi. 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda okuyalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir👇

22 Yaşındaki Gülnur Kocabaş, İşe Gittiği Sırada Erkek Arkadaşı Tarafından Pompalı Tüfekle Öldürüldü - onedio.com
22 Yaşındaki Gülnur Kocabaş, İşe Gittiği Sırada Erkek Arkadaşı Tarafından Pompalı Tüfekle Öldürüldü - onedio.com
Engel Olmadığı Fetişi Nedeniyle 100'ün Üzerinde Terlik Çalıp Cinsel Fantezilerine Alet Eden Adam - onedio.com
Engel Olmadığı Fetişi Nedeniyle 100'ün Üzerinde Terlik Çalıp Cinsel Fantezilerine Alet Eden Adam - onedio.com
Böbrek Taşı Düşürdüğünü Zannederek Gittiği Hastanede Doğum Yapmak Üzere Olduğunu Öğrenen Kadının Bi’ Acayip Hikayesi - onedio.com
Böbrek Taşı Düşürdüğünü Zannederek Gittiği Hastanede Doğum Yapmak Üzere Olduğunu Öğrenen Kadının Bi’ Acayip Hikayesi - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-usta2

Youtuber olmaktan çok vicdan ile alakalı, çocuklara kendilerinden olmayan varlıkları sevdirmek ile youtuber'lıkta beğenilmek aynı şey değil belki de bunun üzerine ne kadar parlarlarsa parlarlar bekledikleri gibi yada beklediklerinden az ama yine de vicdanlı bir insan bunu yapamaz beğeniler bekledikleri gibi olsun yada olmasın yokluktan çocuğunu başkasına vermek gibi birşey bu youtuber olma beğenilme hırsı değil vicdansızlıktır bunun açıklaması, evlat edinme ve çocuk bakımı ile alakası ile açtıkları kanal o zaman çocuk herkesin çocuğu gibi olsun yada otizmli hangi ırk'tan olursa olsun hiç kimseye vermemeliydiler takipçi sayısı buna bahane olamaz

tarik-goral

youtube ta baktım , pek de tepkisel birşey olmamış kadının izlenme sayıları artmış geçmişe göre, sanırım birazda insanlarda iki yüzlülük ve merak var , bundan sonra yapacakları ne olacak gibisinden bakma isteği.

omeravc912gmail.com

en hafif tabirle orospu çocukluğu

bookworm

Çok şey yazayım diye geldim bir cümle ile özetlemişsin.

gkcnspr

$$$$$$$$$$$ başka da birşey demem.

kalemine

kolay küfretmem ama tam yavşaklık başka bişey değil.

Görüş Bildir