Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evinizi Çok Daha Cool ve Sıra Dışı Gösterecek 3 Boyutlu Yer Kaplamaları

-
Abone ol

Şu zamanlarda boyama tekniği ile gölgeli merdivenlerden, korsan temalı yatak odalarına kadar bir çok değişik tasarım evlerde kullanılmaya başlandı. Hayran olmanıza rağmen sizin büyük ihtimalle yaptırmayacağınız tasarımlardı bunlar. Ev dekorasyonunda yeni takıntı ise 3D yer döşemeleri. Nasıl yani diye düşünebilirsiniz, tam düşündüğünüz gibi oldukça garip. 

Dubai bazlı tasarım şirketi Imperial Interiors bu 3D sentetik yer döşemesi fikrini hayata geçirmiş ve 3D yer döşemesi işinde başı çekiyor.

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/2015/06/16...

Şirketin internet sitesindeki fotoğraflara bakınca su altını gösteren bir odadan tutun güllerle dolu bir odaya kadar bir çok farklı kaplama görüyoruz. Görünüşe göre özel bir yazıcı ile resimleri çıkartan şirket, bu resimleri sentetik yapıştırıcı ve vernik ile kaplıyor ve bu da evinizin zemininin bakımının çok kolay olmasını sağlıyor.

Bu yeni moda döşemenin bu kadar popüler olmasının sebeplerinden birisi de basit bir boyama ile yeni bir tabana, yeni bir görünüşe sahip olabiliyor olmaları.

Eğer eviniz daha da sıra dışı bir görünüşe sahip olsun istiyorsanız biraz parlak yaldızlı şeyler katın ya da kalın, dikkat çekici şeritler kullanın. Eğer elinize yüzünüze bulaştırmaktan korkuyorsanız bir iki halı kullanıp yine farklı bir görünüş elde edebilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
Görüş Bildir