Görüş Bildir
Haberler
Erkeklere Özel Test: Senin Gücün Nereden Geliyor?

Erkeklere Özel Test: Senin Gücün Nereden Geliyor?

Gücünün kaynağını merak ediyor musun?

Testi çöz ve gücünün nereden geldiğini öğren!

1. Hadi başlayalım. Hangi konuda dengeyi bulmak daha önemli sence?

2. Kendini tam anlamıyla ne zaman tatmin olmuş hissediyorsun?

3. Peki hayal gücün nasıldır, bir erkeğe hayal kurmak yakışır mı?

4. Başkalarından sakladığın şey ne?

4. Başkalarından sakladığın şey ne?

5. Her insanın farklı bir öğrenme şekli vardır derler: Seninki nasıl?

6. Peki, seni güçsüzleştiren şey ne?

7. Sence senin enerjin hangi elementin etkisi altındadır?

8. Son olarak, dünyaya asıl şu zamanlarda gelecektim dediğin zaman hangisi?

Senin Gücün Bilgeliğinden Geliyor!

Senin Gücün Bilgeliğinden Geliyor!

Sen hepimizin sahip olduğunun üstünde, olgun bir ruha sahipsin. Sanki önceden bu hayatı yaşamış ve deneyimlemiş gibisin, ama asla bencil değilsin. İnsanlarla bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktan, onlara yol göstermekten keyif alıyorsun. Bu da seni daha yüce bir insan yapıyor. Böylece çevrendeki insanlar sana büyük bir sevgi ve saygı besliyor. Böyle devam et :)

Senin Gücün İnancından Geliyor!

Senin Gücün İnancından Geliyor!

Senin içinde uçsuz bucaksız bir inanç var. Bu inancın neye olduğu önemli değil; ister mutlak bir güce olsun, ister insanlığa, ister karmaya, astrolojiye ya da doğaya. Hatta yalnızca kendine duyduğun inanç bile olabilir. İnandığın her ne olursa olsun, sonuna kadar bağlılık duyuyorsun. İnançların uğrunda yapamayacağın bir şey yok, seni bu güç yönlendiriyor. Yaşadığın her şeyin bir nedene bağlı olduğunu biliyorsun. Hayatın zor olduğunu ve inancınla her şeyin üstesinden gelebileceğini biliyorsun.

Senin Gücün Merhametten Geliyor!

Senin Gücün Merhametten Geliyor!

Senin içinde sınırları olmayan merhamet duygusu var. Bu duygu sayesinde sadece insanlara değil, hayatındaki her şeye büyük bir hassasiyet besliyorsun. Alacağın kararlarında merhametin son derece etkili oluyor. Sonuçları ne olursa olsun, içinde sevgi barındırdığın için pişmanlık duymuyorsun. Mutlu ettiğin için daima mutlu olmayı biliyorsun. Ne diyelim, olduğun kişiden asla vazgeçme!

Senin Gücün Sevgiden Geliyor!

Senin Gücün Sevgiden Geliyor!

Sen bu evrende sahip olabileceğin en büyük güce sahipsin. Her şeye karşı içinde tarifsiz bir sevgi besliyorsun ve bu seni gerçekten 'insan' yapıyor. Sevgiyle yaklaştığın her şey sana mutluluk ve güç veriyor. Hatta etrafındaki insanlar da senin sevginle iyileşiyor. Unutma, sevgi de pek çok güzellik gibi bulaşıcı. Bu yüzden bu gücünü insanlarla paylaşmaktan vazgeçme!

Senin Gücün Adaletten Geliyor!

Senin Gücün Adaletten Geliyor!

Senin içinde adalete duyduğun büyük bir inanç var. Bu sebeple hayat mottonu adil olmak üzerine kurmuşsun. Bu yaşa kadar bilinçli olarak kimseye adaletsizlik yapmadığını biliyoruz. Bunun dışında, eğer bir adaletsizlik görüyorsan müdahale ediyorsun. Tabii bu kaba kuvvet vs. değil! Bu durum sana dürüstlük ve büyük bir sevgi de katıyor. Adaletli ve sevgi dolu bir insan olmaktan hiç ama hiç vazgeçme!

Advertisement
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
97
27
20
13
7
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
beril

erkeklere özel test derken ?! kadınların gücü yok mu yani