Erkekler Kendi Bakış Açılarına Göre Sıradan Bir Seksle Harika Bir Seks Arasındaki Farkları Açıkladı!

576PAYLAŞIM

İnsanlar "Seks, pizza gibidir ve en kötüsü bile iyidir." mantığıyla yaklaşırlar. Elbette seks doğal bir süreç olduğu için bile güzeldir. Ama seksi çok daha iyi hale getirmenin yolları da vardır. Bu yollardan bazılarını sizler için Rumorlytic'den derledik.

Kaynak: http://www.rumorlytic.com/according-to-m...

1. Kimya

Evet, alaycı bir şekilde "Hadi canım!" dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bu tartışmasız harika seksin en önemli özelliğidir. Partnerinizle aranızda bir kimya olmadan yapılan seks, öğlen yemeğinde kocaman bir ekmeği yavan yavan yemekten farksızdır. Aranızda bir kimya, çekim olmadan seks yalnızca fiziksel bir eyleme dönüşür, herhangi bir zevk vermez.

2. Kasıntı davranmamak

Tuhaf olmasına izin verirseniz işler tuhaflaşır ve iki insanın yaşayabileceği en özel an potansiyel bir mayın tarlasına dönüşür. Erkekler içinden geldiği gibi davranan, farklı şeyleri deneyebilen, gerekirse içinden geçtiği şekilde sesli bir şekilde sevişebilen partnerlerle seksin çok daha iyi olduğunu düşünüyorlar.

3. Partnerinizin sizin de zevk almanızı önemsediğini bilmek

Eğer partneriniz zevk almıyorsa bu bir anda bütün motivasyonunuzu kaybettirebilir. İki taraf da şehvetli ise ve diğer tarafın da zevk aldığını görebiliyorsa işte bu harika sekstir!

4. Ön sevişme

Bazı insanlar için ön sevişme bir hedeften ziyade bir yolculuğa dönüşür. Ayrıca ne kadar uzun süre sevişir ve seksi yavaşlatırsanız o kadar iyidir, zevklidir.

5. Yeni bir şeyler keşfetmek

Her seferinde olmayacaktır elbette. Ama yeni bir şeyler keşfettiğiniz seks harika bir sekstir. İsterseniz beraber deneyebilirsiniz, isterseniz partneriniz size ip uçları verebilir. Her iki türlü de karşınızdaki insanın bedenini ve isteklerini keşfetmek harikadır!

6. Karşısındakini baştan çıkaran partnerler

Bahsedilen "baştan çıkarıcı bir partner" değil tam olarak. Yalnızca ruhsal olarak uyum sağlamanız yetmez. Partneriniz fiziksel olarak da sizin ilginizi çekmeli. Her ikisi bir arada olmalı. Bazen birini sert bir şekilde tutup çekmek gerçekten sizi baştan çıkarabilir.

7. Şehvet

Bütün güzelliğiyle ve fotojenikliği ile tam da filmlerdeki gibi hissettirir. Öyle bir şehvetle sevişin ki, başkalarının seks hakkında bildiklerini unutturun!

8. Doğal iletişim

Yeni tanışmış olsanız da, uzun zamandır birbirinizi tanıyor olsanız da karşınızdaki kişinin ne istediğini hemen anlayabilmek gerçekten çok önemlidir. Sürekli olarak seks sırasında birinin size bir şeyler yapmanızı söylemesi bütün arzuyu bölebilir. En iyi seks spontane gelişen ve doğal hissettirendir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

♥ ♥ ♥

peacj

Bazı sapık orospu cocukları geldi bu içeriği okudu, tavan yapmıs hormonlarıyla maddeleri denemeye gitti. Hepiniz suçlusunuz. Bu içerikleri yaş haddi olmadan yayınlıyorsunuz, yarın kandırılmıs bir kadın veya bir tecavüz haberi gördüğünüzde o çorbada payınız olduğunu unutmayın !!

Gizli Kullanıcı

buranın işi bu,iki yüzlülük!

doctor-what

denemeye gitmek derken hocam bilgisayar oyunu mu bu? bence seksin duygusal taraflarını ortaya koyan bir içerik olmuş biri bu galeriden senin yaparlar dediğin şeyleri anlıyorsa sıkıntı her türlü o adamın kafasının içindedir zaten

asucelikler

değişik bir yorum

olta-balikcisi

Yaa dur sende şimdi eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme işimiz var gücümüz var :)

Görüş Bildir