Ankara Kalecik'teki Deprem Korkuttu! En Son Deprem Nerede Oldu? İşte Kandilli ve AFAD Son Depremler Sayfaları

0PAYLAŞIM

Dün merkez üssü Ankara'nın Kalecik ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.  Büyük heyecana ve paniğe neden olan depremde can ve mal kaybının yaşanmadığı açıklandı. Yaşanan depremin ardından peş peşe artçı depremler de  meydana geldi. Vatandaşlar Kalecik'teki depremin ardından Türkiye'de başka depremler olup olmadığını merak ediyor.  İşte 11 Ocak 2021 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler sayfaları... 

Ankara Kalecik'te 4.5 Büyüklüğünde Deprem

Dün saat 22.53'te merkez üssü Ankara'nın Kalecik ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.6 olarak açıkladı. AFAD  verilerine göre Kalecik yakınlarında meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki depremden sonra 1 saat içinde en büyüğü 2.3 olan 6 adet artçı deprem meydana geldi.

En Son Nerede Deprem Oldu?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü internet adreslerinden anlık olarak deprem bilgilerini paylaşıyor. Bu sayfalarda en son nerede deprem olduğu, bu depremin şiddeti ve derinliği gibi bilgiler yer alıyor.

11 Ocak 2021 Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz...

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir