Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eller Gider Mersin'e Bunlar İse Tersine! Bikini İzi Olsun Diye Vücuduna Bant Çeken Kadınlar

190PAYLAŞIM

Eller Mersin'e giderken Brezilyalı bu kadınlar tersine gidiyor. Biz tam tersi makbul diye bilirdik ama bazı kadınlar için durum hiç de öyle değilmiş.

Normalde alışık olduğumuz şey kadınların güneşlenirken bikini izini yok etmek için bikini askılarını aşağı indirmeleri.

Hatta sırt üstü yattıklarında bikininin kopçasını açmak suretiyle sırtını yakarak bikini izsiz bir bronzlaşma sağlamak istemeleri.

Ancak Brezilyalı kadınlar elektrik bandından yapılmış mini minnacık bikiniler giyerek Rio de Janeiro'nun kızgın güneşinde bikini izlerini daha da belirginleştirmek istiyor.

Yani şu emeğe bakar mısınız? Kadınlar oldukça ince bir işçilikle kendilerine elektrik bandından bikini yaptırıyor.

Kavurucu güneşi kaçırmamayı hedefleyen bu kadınların fotoğrafları sıradan bir terasta çekilmedi. Burası aslında bir spa merkezi.

Bantın olduğu bölgeler asla güneş geçirmiyor. Böylece de güneş alan kısımla güneş almayan kısmın arasında oluşabilecek en keskin fark ortaya çıkıyor ve Brezilyalı kadınların tam olarak istediği de bu.

Güneşlenme sonrası spanın sahibi Erika Romero Martins kendi elleriyle bikinileri müşterilerinin vücutlarından çıkartıyor.

Spasının terasının kadınların "rahatsız edilmeden" güneşlenebilmesi için mükemmel bir alan olduğunu ve plaja gitmekten çok daha iyi olduğunu söylüyor Erika.

Aslında şehirde buna benzer başka spalar da mevcut ancak Erika'nın elektrik bantlarıyla sağladığı teras bronzluğu onu en popüleri yapmış ve sosyal medyada tam 37 bin kişi onu takip etmeye başlamış.

Erika, 34 yaşındayken kadınların rahatsız olmadan güneşlenebilecekleri bir yer açma fikriyle çıktığı yolda artık plaja bile gitmelerini gereksiz kılacak bir işletmenin sahibi olmuş.

Bantla bikiniler yapmak ise 15 yaşındayken, arkadaşlarının belli olmayan bikini izlerinden yakınmaları ile aklına gelmiş. Ve hayata geçirdiği bu fikir ona geçen yaz 80 bin dolar kazandırmış.

Alan razı veren razı. Hem Brezilyalı kadınlar bu elektrik bantlarından yapılan bikiniler sayesinde mükemmel izlere sahip oluyor hem de Erika paraya para demiyor.

Biz buralarda en başında da söylediğimiz gibi bikini izi istemeyen kadınlara alışkın olsak da demek ki Brezilya'da güzellik anlayışı farklı. Saygı duyuyor ve Brezilyalı kadınlara bol güneşler dileyerek içeriğimizi sonlandırıyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
harun.aksoy3

bu olay genelde vücutlarıyla para kazanan latin kadınlarda yaygın, demekki sektörü takip etmeye başlamışlar

tayfunsl

Sondan 3. fotoğraftaki ablanın iz bikini izi olmaz ama, çuval izi olur, ne biliyim ütü izi olur. Ama bikini izi olmaz. Olmasın .s.s

mutlu-eren

onazzers online oldu

alp_er

şimdi trend izli mi, izsiz mi söyleyin de ona göre hotulayalım.

seher-odabas1

tövbe bismillah teyzeler...

Görüş Bildir